Game Schedule
Date: Division: Team:  
Start Time Home Team Away Team Division Field
Wed 7/3/2019 6:00 PM Ballwin Legion Districts FIELD 1
Wed 7/3/2019 6:00 PM LAPKE SCOTT MORRISON Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 7/3/2019 6:00 PM Ballwin Legion Districts FIELD 5
Wed 7/3/2019 8:00 PM MALLINCKRODT BRIAN GAY Boys 9 & Under FIELD 2
Thu 7/4/2019 6:00 PM 4th of July FIELD 1
Thu 7/4/2019 6:00 PM 4th of July FIELD 2
Thu 7/4/2019 6:00 PM 4th of July FIELD 3
Thu 7/4/2019 6:00 PM 4th of July FIELD 4
Thu 7/4/2019 6:00 PM 4th of July FIELD 5
Thu 7/4/2019 6:00 PM 4th of July FIELD 6
Thu 7/4/2019 6:00 PM 4th of July FIELD 7
Fri 7/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 1
Fri 7/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 2
Fri 7/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 3
Fri 7/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 4
Fri 7/5/2019 6:00 PM Ballwin Legion Districts FIELD 5
Fri 7/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 5
Fri 7/5/2019 6:00 PM Field Closed FIELD 6
Fri 7/5/2019 6:00 PM Field Closed FIELD 7
Sat 7/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sat 7/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sat 7/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sat 7/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sat 7/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sat 7/6/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sat 7/6/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Sat 7/6/2019 8:00 AM Ballwin Legion Districts FIELD 5
Sun 7/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sun 7/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sun 7/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sun 7/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sun 7/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 7/7/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sun 7/7/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Sun 7/7/2019 6:00 PM Ballwin Legion Districts FIELD 5
Mon 7/8/2019 6:00 PM BARROW KEVIN LEIGHTON Boys 8 & Under FIELD 2
Mon 7/8/2019 6:00 PM POGGAS DIANE LONG Girls 10 & Under FIELD 3
Mon 7/8/2019 6:00 PM SCHUSTER KEVIN GERTH Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 7/8/2019 8:00 PM DOUGLAS PAUL FAULSTICH Boys 8 & Under FIELD 2
Mon 7/8/2019 8:00 PM BARROW CARY DUCHENE Boys 9 & Under FIELD 3
Mon 7/8/2019 8:00 PM TROWER JOE SHEPARD Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 7/9/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 7/9/2019 6:00 PM PAULS KYLE HENAGE Girls 10 & Under FIELD 2
Tue 7/9/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 7/9/2019 6:00 PM HINRICHS BLAKE CUNNINGHAM Boys 8 & Under FIELD 4
Wed 7/10/2019 6:00 PM SOUCEK CARMEN RUSZALA Boys 8 & Under FIELD 2
Wed 7/10/2019 6:00 PM KRANAWETTER JOE SHEPARD Boys 9 & Under FIELD 3
Thu 7/11/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 7/11/2019 6:00 PM LONG TIFFANY POGGAS Girls 10 & Under FIELD 2
Thu 7/11/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Fri 7/12/2019 6:00 PM HERCULES RACHEL MEIER Girls 10 & Under FIELD 3
Sat 7/13/2019 2:00 PM SCHORMANN BRENT KIFFER Boys 14 & Under FIELD 1
Sun 7/14/2019 2:00 PM HINRICHS ROCKY LAROCK Boys 8 & Under FIELD 2
Sun 7/14/2019 6:00 PM VIEHLAND TIMOTHY WALSH Boys 12 & Under FIELD 4
Mon 7/15/2019 8:00 PM POGGAS RACHEL MEIER Girls 10 & Under FIELD 3
Tue 7/16/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 7/16/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 7/18/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 7/18/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Tue 7/23/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 7/23/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 7/25/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 7/25/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Tue 7/30/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 7/30/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Wed 7/31/2019 8:00 AM International games FIELD 1
Wed 7/31/2019 8:00 AM International games FIELD 2
Wed 7/31/2019 8:00 AM International games FIELD 3
Wed 7/31/2019 8:00 AM International games FIELD 4
Wed 7/31/2019 8:00 AM International games FIELD 5
Wed 7/31/2019 8:00 AM International games FIELD 6
Wed 7/31/2019 8:00 AM International games FIELD 7
Thu 8/1/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Thu 8/1/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Thu 8/1/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Thu 8/1/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Thu 8/1/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Thu 8/1/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Thu 8/1/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Fri 8/2/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Fri 8/2/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Fri 8/2/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Fri 8/2/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Fri 8/2/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Fri 8/2/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Fri 8/2/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Sat 8/3/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Sat 8/3/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Sat 8/3/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Sat 8/3/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Sat 8/3/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Sat 8/3/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Sat 8/3/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Sun 8/4/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Sun 8/4/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Sun 8/4/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Sun 8/4/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Sun 8/4/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Sun 8/4/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Sun 8/4/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Mon 8/5/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Mon 8/5/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Mon 8/5/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Mon 8/5/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Mon 8/5/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Mon 8/5/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Mon 8/5/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Tue 8/6/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Tue 8/6/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Tue 8/6/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Tue 8/6/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Tue 8/6/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Tue 8/6/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Tue 8/6/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Wed 8/7/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Wed 8/7/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Wed 8/7/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Wed 8/7/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Wed 8/7/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Wed 8/7/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Wed 8/7/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Thu 8/8/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Thu 8/8/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Thu 8/8/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Thu 8/8/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Thu 8/8/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Thu 8/8/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Thu 8/8/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Fri 8/9/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Fri 8/9/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Fri 8/9/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Fri 8/9/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Fri 8/9/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Fri 8/9/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Fri 8/9/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Sat 8/10/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Sat 8/10/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Sat 8/10/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Sat 8/10/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Sat 8/10/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Sat 8/10/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Sat 8/10/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Sun 8/11/2019 12:00 AM International games FIELD 1
Sun 8/11/2019 12:00 AM International games FIELD 2
Sun 8/11/2019 12:00 AM International games FIELD 3
Sun 8/11/2019 12:00 AM International games FIELD 4
Sun 8/11/2019 12:00 AM International games FIELD 5
Sun 8/11/2019 12:00 AM International games FIELD 6
Sun 8/11/2019 12:00 AM International games FIELD 7
Mon 8/12/2019 6:00 PM Church league FIELD 1
Mon 8/12/2019 6:00 PM Church league FIELD 3
Thu 8/15/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 8/15/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Mon 8/19/2019 6:00 PM Church league FIELD 1
Mon 8/19/2019 6:00 PM Church league FIELD 3
Thu 8/22/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 8/22/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Mon 8/26/2019 6:00 PM Church league FIELD 1
Mon 8/26/2019 6:00 PM Church league FIELD 3
Tue 8/27/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 8/27/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 8/29/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 8/29/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Fri 8/30/2019 6:00 PM Labor Day Weekend FIELD 1
Fri 8/30/2019 6:00 PM Labor Day Weekend FIELD 2
Fri 8/30/2019 6:00 PM Labor Day Weekend FIELD 3
Fri 8/30/2019 6:00 PM Labor Day Weekend FIELD 4
Fri 8/30/2019 6:00 PM Labor Day Weekend FIELD 5
Fri 8/30/2019 6:00 PM Labor Day Weekend FIELD 6
Fri 8/30/2019 6:00 PM Labor Day Weekend FIELD 7
Sat 8/31/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 1
Sat 8/31/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 2
Sat 8/31/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 3
Sat 8/31/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 4
Sat 8/31/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 5
Sat 8/31/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 6
Sat 8/31/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 7
Sun 9/1/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 1
Sun 9/1/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 2
Sun 9/1/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 3
Sun 9/1/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 4
Sun 9/1/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 5
Sun 9/1/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 6
Sun 9/1/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 7
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 1
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 2
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 3
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 4
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 5
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 6
Mon 9/2/2019 12:00 AM Labor Day Weekend FIELD 7
Tue 9/3/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 9/3/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 9/5/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 9/5/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Sat 9/7/2019 6:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sat 9/7/2019 6:00 AM Field Closed FIELD 6
Sat 9/7/2019 6:00 AM Field Closed FIELD 7
Sat 9/7/2019 7:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sat 9/7/2019 7:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sat 9/7/2019 7:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sat 9/7/2019 7:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 9/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sun 9/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sun 9/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sun 9/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sun 9/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 9/8/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sun 9/8/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Mon 9/9/2019 6:00 PM Church league FIELD 1
Mon 9/9/2019 6:00 PM Church league FIELD 3
Tue 9/10/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 9/10/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 9/12/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 9/12/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Sat 9/14/2019 6:00 AM Field Closed FIELD 6
Sat 9/14/2019 6:00 AM Field Closed FIELD 7
Sat 9/14/2019 7:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sat 9/14/2019 7:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sat 9/14/2019 7:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sat 9/14/2019 7:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sat 9/14/2019 7:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 9/15/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sun 9/15/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sun 9/15/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sun 9/15/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sun 9/15/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 9/15/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sun 9/15/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Mon 9/16/2019 6:00 PM Church league FIELD 1
Mon 9/16/2019 6:00 PM Church league FIELD 3
Tue 9/17/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 9/17/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 9/19/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 9/19/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Sun 9/22/2019 8:00 AM Breast Cancer Kick Ball Tournament FIELD 4
Sun 9/22/2019 8:00 AM Breast Cancer Kick Ball Tournament FIELD 5
Mon 9/23/2019 6:00 PM Church league FIELD 1
Mon 9/23/2019 6:00 PM Church league FIELD 3
Tue 9/24/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 9/24/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 9/26/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 9/26/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Mon 9/30/2019 6:00 PM Church league FIELD 1
Mon 9/30/2019 6:00 PM Church league FIELD 3
Tue 10/1/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 10/1/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 10/3/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 10/3/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Mon 10/7/2019 6:00 PM Church league FIELD 1
Mon 10/7/2019 6:00 PM Church league FIELD 3
Tue 10/8/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 10/8/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 10/10/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 10/10/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Mon 10/14/2019 6:00 PM Church League FIELD 1
Mon 10/14/2019 6:00 PM Church League FIELD 3
Tue 10/15/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 10/15/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Thu 10/17/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 10/17/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Sun 10/20/2019 6:00 AM Hits for Heroes FIELD 1
Sun 10/20/2019 6:00 AM Hits for Heroes FIELD 2
Sun 10/20/2019 6:00 AM Hits for Heroes FIELD 3
Sun 10/20/2019 6:00 AM Hits for Heroes FIELD 4
Sun 10/20/2019 6:00 AM Hits for Heroes FIELD 5
Sun 10/20/2019 6:00 AM Hits for Heroes FIELD 6
Sun 10/20/2019 6:00 AM Hits for Heroes FIELD 7
Tue 10/22/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 10/22/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Mon 4/1/2019 6:00 PM RUCK Boys 14 & Under FIELD 1
Mon 4/1/2019 8:00 PM MURPHY Boys 14 & Under FIELD 1
Wed 4/3/2019 6:00 PM RUCK Boys 14 & Under FIELD 1
Wed 4/3/2019 8:00 PM MURPHY Boys 14 & Under FIELD 1
Fri 4/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 1
Fri 4/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 2
Fri 4/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 3
Fri 4/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 4
Fri 4/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 5
Fri 4/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 6
Fri 4/5/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 7
Sat 4/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sat 4/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sat 4/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sat 4/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sat 4/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sat 4/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 6
Sat 4/6/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 7
Sun 4/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sun 4/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sun 4/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sun 4/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sun 4/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 4/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 6
Sun 4/7/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 7
Mon 4/8/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 1
Mon 4/8/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 2
Mon 4/8/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 3
Mon 4/8/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 4
Mon 4/8/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 5
Tue 4/9/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 1
Tue 4/9/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 2
Tue 4/9/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 3
Tue 4/9/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 4
Tue 4/9/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 5
Wed 4/10/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 1
Wed 4/10/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 2
Wed 4/10/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 3
Wed 4/10/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 4
Wed 4/10/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 5
Thu 4/11/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 1
Thu 4/11/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 2
Thu 4/11/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 3
Thu 4/11/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 4
Thu 4/11/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 5
Fri 4/12/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 1
Fri 4/12/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 2
Fri 4/12/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 3
Fri 4/12/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 4
Fri 4/12/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 5
Sat 4/13/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 1
Sat 4/13/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 2
Sat 4/13/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 3
Sat 4/13/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 4
Sat 4/13/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 5
Sat 4/13/2019 1:00 PM Easter Egg Hunt FIELD 6
Sat 4/13/2019 1:00 PM Easter Egg Hunt FIELD 7
Sun 4/14/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 1
Sun 4/14/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 2
Sun 4/14/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 3
Sun 4/14/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 4
Sun 4/14/2019 12:00 AM STLWAA Pre-Season Tournament FIELD 5
Tue 4/16/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 4/16/2019 6:00 PM LANFERSIECK Girls 10 & Under FIELD 2
Tue 4/16/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 4/16/2019 6:00 PM KOMAR MARK CALLEN Boys 11 & Under FIELD 4
Tue 4/16/2019 6:00 PM VIEHLAND RUSSELL GRAVES Boys 12 & Under FIELD 5
Tue 4/16/2019 6:00 PM POERTNER Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Tue 4/16/2019 8:00 PM HOLT JAMES BROWN Girls 8 & Under FIELD 2
Wed 4/17/2019 6:00 PM SCHUSTER ADAM TRACY Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 4/17/2019 6:00 PM MALLINCKRODT JOSH KRANAWETTER Boys 9 & Under FIELD 3
Wed 4/17/2019 6:00 PM COOK TRISHA IMBLER Boys 11 & Under FIELD 4
Wed 4/17/2019 6:00 PM GROSS Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Wed 4/17/2019 8:00 PM LONG STEPHEN HERCULES Girls 10 & Under FIELD 2
Wed 4/17/2019 8:00 PM BUEHLER CHAD SLOAN Boys 10 & Under FIELD 3
Thu 4/18/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 4/18/2019 6:00 PM HINRICHS PAUL FAULSTICH Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 4/18/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 4/18/2019 6:00 PM KOMAR CHRIS AHRENS Boys 11 & Under FIELD 4
Thu 4/18/2019 6:00 PM ROETTERING AMANDA WARREN Boys 13 & Under FIELD 5
Thu 4/18/2019 6:00 PM ALEXANDER Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Thu 4/18/2019 8:00 PM FREESE STEVE GRAHAM Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 4/18/2019 8:00 PM KENT DAN KREIKEMEIER Boys 10 & Under FIELD 4
Fri 4/19/2019 8:00 AM Easter FIELD 1
Fri 4/19/2019 8:00 AM Easter FIELD 2
Fri 4/19/2019 8:00 AM Easter FIELD 3
Fri 4/19/2019 8:00 AM Easter FIELD 4
Fri 4/19/2019 8:00 AM Easter FIELD 5
Fri 4/19/2019 8:00 AM Easter FIELD 6
Fri 4/19/2019 8:00 AM Easter FIELD 7
Sat 4/20/2019 12:00 AM Easter FIELD 1
Sat 4/20/2019 12:00 AM Easter FIELD 2
Sat 4/20/2019 12:00 AM Easter FIELD 3
Sat 4/20/2019 12:00 AM Easter FIELD 4
Sat 4/20/2019 12:00 AM Easter FIELD 5
Sat 4/20/2019 12:00 AM Easter FIELD 6
Sat 4/20/2019 12:00 AM Easter FIELD 7
Sun 4/21/2019 12:00 AM Easter FIELD 1
Sun 4/21/2019 12:00 AM Easter FIELD 2
Sun 4/21/2019 12:00 AM Easter FIELD 3
Sun 4/21/2019 12:00 AM Easter FIELD 4
Sun 4/21/2019 12:00 AM Easter FIELD 5
Sun 4/21/2019 12:00 AM Easter FIELD 6
Sun 4/21/2019 12:00 AM Easter FIELD 7
Mon 4/22/2019 6:00 PM RUCK Boys 14 & Under FIELD 1
Mon 4/22/2019 6:00 PM BROWN Girls 8 & Under FIELD 2
Mon 4/22/2019 6:00 PM LAPKE CARY DUCHENE Boys 9 & Under FIELD 3
Mon 4/22/2019 6:00 PM KOMAR DOUGLAS THURMAN Boys 11 & Under FIELD 4
Mon 4/22/2019 6:00 PM GUZMAN DAVE MATTHEWS Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 4/22/2019 8:00 PM MURPHY Boys 14 & Under FIELD 1
Mon 4/22/2019 8:00 PM LONG KELLI LANFERSIECK Girls 10 & Under FIELD 3
Mon 4/22/2019 8:00 PM SHEPARD MATT TROWER Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 4/23/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 4/23/2019 6:00 PM PAULS Girls 12 & Under FIELD 2
Tue 4/23/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 4/23/2019 6:00 PM ROETTERING GREG MATTISON Boys 13 & Under FIELD 5
Tue 4/23/2019 6:00 PM GROSS Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Tue 4/23/2019 8:00 PM CLARK CARMEN RUSZALA Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 4/23/2019 8:00 PM COOK MARC DIPPEL Boys 11 & Under FIELD 4
Wed 4/24/2019 6:00 PM WILKEN Girls 12 & Under FIELD 2
Wed 4/24/2019 6:00 PM SLOAN BRIAN SCOTT Boys 10 & Under FIELD 3
Wed 4/24/2019 6:00 PM POGGAS Girls 10 & Under FIELD 4
Wed 4/24/2019 6:00 PM VIEHLAND JASON SCHNEIDER Boys 12 & Under FIELD 5
Wed 4/24/2019 6:00 PM KANE Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Wed 4/24/2019 8:00 PM SCHULTE KEVIN GARTHE Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 4/24/2019 8:00 PM LANFERSIECK RACHEL MEIER Girls 10 & Under FIELD 4
Thu 4/25/2019 6:00 PM SOUCEK CARMEN RUSZALA Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 4/25/2019 6:00 PM COOK MATTHEW CLEVE Boys 11 & Under FIELD 4
Thu 4/25/2019 6:00 PM SCHORMANN GREG JOHNSON Boys 14 & Under FIELD 5
Thu 4/25/2019 6:00 PM GARRETT Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Thu 4/25/2019 8:00 PM HINRICHS KATIE MILLER Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 4/25/2019 8:00 PM KENT JAY BARRINGER Boys 10 & Under FIELD 4
Fri 4/26/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 1
Fri 4/26/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 2
Fri 4/26/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 3
Fri 4/26/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 4
Fri 4/26/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 5
Fri 4/26/2019 6:00 PM Field Closed FIELD 6
Fri 4/26/2019 6:00 PM Field Closed FIELD 7
Sat 4/27/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sat 4/27/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sat 4/27/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sat 4/27/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sat 4/27/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sat 4/27/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sat 4/27/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Sun 4/28/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sun 4/28/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sun 4/28/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sun 4/28/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sun 4/28/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 4/28/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sun 4/28/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Sun 4/28/2019 4:00 PM STANZE 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Sun 4/28/2019 4:00 PM MONFORT Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sun 4/28/2019 5:30 PM MUSCATELLO JAMES BAY Girls 4 & Under - Pre-K FIELD 6
Sun 4/28/2019 6:00 PM POERTNER GREG HRDLICKA Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 4/29/2019 5:30 PM CHAMBERS Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Mon 4/29/2019 6:00 PM DOUGLAS JONATHAN SCHELL Boys 8 & Under FIELD 2
Mon 4/29/2019 6:00 PM KOMAR CHRIS AHRENS Boys 11 & Under FIELD 3
Mon 4/29/2019 6:00 PM SCHULTE MICHAEL EBERS Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 4/29/2019 6:00 PM POERTNER Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 4/29/2019 8:00 PM RUCK Boys 14 & Under FIELD 1
Mon 4/29/2019 8:00 PM BARROW AARON WILSON Boys 9 & Under FIELD 3
Tue 4/30/2019 5:30 PM PATEL 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Tue 4/30/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 4/30/2019 6:00 PM SOUCEK BRIAN FLANAGAN Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 4/30/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 4/30/2019 6:00 PM SCHULTE WILLIAM LAYTON Boys 11 & Under FIELD 4
Tue 4/30/2019 6:00 PM ALEXANDER DENNIS MCGORRY Boys 14 & Under FIELD 5
Tue 4/30/2019 6:00 PM GROSS Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Tue 4/30/2019 8:00 PM EMMONS KEVIN GERTH Boys 9 & Under FIELD 2
Tue 4/30/2019 8:00 PM WOLF STEVE WYND Boys 10 & Under FIELD 4
Tue 4/30/2019 8:00 PM DAVIS RICHARD DULLE Boys 13 & Under FIELD 5
Wed 5/1/2019 5:30 PM CHAMBERS Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Wed 5/1/2019 6:00 PM HINRICHS JONATHAN SCHELL Boys 8 & Under FIELD 2
Wed 5/1/2019 6:00 PM SLOAN TRISHA ROSS Boys 10 & Under FIELD 3
Wed 5/1/2019 6:00 PM POGGAS Girls 10 & Under FIELD 4
Wed 5/1/2019 6:00 PM MONFORT Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Wed 5/1/2019 8:00 PM SCHUSTER SHAWN LUESSE Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 5/1/2019 8:00 PM MOORE Girls 10 & Under FIELD 3
Wed 5/1/2019 8:00 PM HERCULES Girls 10 & Under FIELD 4
Thu 5/2/2019 5:30 PM GUZMAN 4 & Under - Combined FIELD 6
Thu 5/2/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 5/2/2019 6:00 PM SHEPARD KERRY MALLINCKRODT Boys 9 & Under FIELD 2
Thu 5/2/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 5/2/2019 6:00 PM KENT CHAD SLOAN Boys 10 & Under FIELD 4
Thu 5/2/2019 6:00 PM HERBST Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Thu 5/2/2019 8:00 PM HOLT JOE GIANINO Girls 8 & Under FIELD 2
Thu 5/2/2019 8:00 PM WEIDNER Girls 12 & Under FIELD 4
Fri 5/3/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 4
Fri 5/3/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 5
Fri 5/3/2019 5:30 PM BARROW 4 & Under - Combined FIELD 6
Fri 5/3/2019 6:00 PM PAA Around the Horn Classic FIELD 1
Fri 5/3/2019 6:00 PM MLB Pitch Hit Run FIELD 2
Fri 5/3/2019 6:00 PM PAA Around the Horn Classic FIELD 3
Fri 5/3/2019 6:00 PM KOSANKE Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Fri 5/3/2019 8:00 PM PAA Around the Horn Classic FIELD 2
Sat 5/4/2019 12:00 AM PAA Around the Horn Classic FIELD 1
Sat 5/4/2019 12:00 AM PAA Around the Horn Classic FIELD 2
Sat 5/4/2019 12:00 AM PAA Around the Horn Classic FIELD 3
Sat 5/4/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 4
Sat 5/4/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 5
Sat 5/4/2019 8:00 AM KOSANKE Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sat 5/4/2019 11:00 AM CHAMBERS Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Sat 5/4/2019 12:00 PM KANE Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sat 5/4/2019 2:00 PM BOHL Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sun 5/5/2019 12:00 AM PAA Around the Horn Classic FIELD 1
Sun 5/5/2019 12:00 AM PAA Around the Horn Classic FIELD 2
Sun 5/5/2019 12:00 AM PAA Around the Horn Classic FIELD 3
Sun 5/5/2019 12:00 PM WEIDNER DARREN WILKEN Girls 12 & Under FIELD 4
Sun 5/5/2019 12:00 PM DAVIS CHARLIE GREGG Boys 13 & Under FIELD 5
Sun 5/5/2019 12:00 PM BAY ASHLEIGH HOWREN Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Sun 5/5/2019 12:00 PM BOHL Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sun 5/5/2019 1:30 PM MUSCATELLO KEVIN ROGAN Girls 4 & Under - Pre-K FIELD 6
Sun 5/5/2019 2:00 PM EMMONS ADAM TRACY Boys 9 & Under FIELD 4
Sun 5/5/2019 2:00 PM MONFORT Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sun 5/5/2019 3:00 PM RICHMEYER 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Sun 5/5/2019 4:00 PM LEAR CHRISTEN SCHULTE Boys 11 & Under FIELD 4
Sun 5/5/2019 4:00 PM GUZMAN Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sun 5/5/2019 6:00 PM KANNEL BRIAN SEIFFERT Girls 10 & Under FIELD 4
Sun 5/5/2019 6:00 PM STANZE 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Sun 5/5/2019 6:00 PM GARRETT Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Mon 5/6/2019 5:30 PM PATEL 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Mon 5/6/2019 6:00 PM RUCK Boys 14 & Under FIELD 1
Mon 5/6/2019 6:00 PM BROWN Girls 8 & Under FIELD 2
Mon 5/6/2019 6:00 PM SCHUSTER CHRISTOPHER JACKSON Boys 9 & Under FIELD 3
Mon 5/6/2019 6:00 PM BURNS STEVE WYND Boys 10 & Under FIELD 4
Mon 5/6/2019 6:00 PM DAUB Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 5/6/2019 8:00 PM GUTERMAN Boys 14 & Under FIELD 1
Mon 5/6/2019 8:00 PM SHEPARD BRIAN GAY Boys 9 & Under FIELD 2
Mon 5/6/2019 8:00 PM EMMONS SHAWN LUESSE Boys 9 & Under FIELD 3
Mon 5/6/2019 8:00 PM WOLF SETH MOUSER Boys 10 & Under FIELD 4
Tue 5/7/2019 5:30 PM GUZMAN 4 & Under - Combined FIELD 6
Tue 5/7/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 5/7/2019 6:00 PM FREESE KYLE PARKER Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 5/7/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 5/7/2019 6:00 PM KOMAR DOUGLAS THURMAN Boys 11 & Under FIELD 4
Tue 5/7/2019 6:00 PM ROETTERING JOE SAUER Boys 13 & Under FIELD 5
Tue 5/7/2019 6:00 PM POERTNER Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Tue 5/7/2019 8:00 PM BARROW DANIEL MAKOWSKY Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 5/7/2019 8:00 PM HERCULES TIFFANY POGGAS Girls 10 & Under FIELD 4
Tue 5/7/2019 8:00 PM SCHORMANN MIKE SALSMAN Boys 14 & Under FIELD 5
Wed 5/8/2019 5:30 PM BARROW 4 & Under - Combined FIELD 6
Wed 5/8/2019 6:00 PM ALEXANDER LISA MILLER Boys 14 & Under FIELD 1
Wed 5/8/2019 6:00 PM DOUGLAS ROCKY LAROCK Boys 8 & Under FIELD 2
Wed 5/8/2019 6:00 PM PAULS Girls 10 & Under FIELD 3
Wed 5/8/2019 6:00 PM SCHULTE MARK LEAR Boys 11 & Under FIELD 4
Wed 5/8/2019 6:00 PM KANE Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Wed 5/8/2019 8:00 PM ALEXANDER KENT MURPHY Boys 14 & Under FIELD 1
Wed 5/8/2019 8:00 PM SHEPARD JOSH KRANAWETTER Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 5/8/2019 8:00 PM SLOAN JOE BUEHLER Boys 10 & Under FIELD 3
Wed 5/8/2019 8:00 PM THURMAN MICHAEL MORRIS Boys 11 & Under FIELD 4
Thu 5/9/2019 5:30 PM GILES 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Thu 5/9/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 5/9/2019 6:00 PM RUSZALA JEREMY SOUCEK Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 5/9/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 5/9/2019 6:00 PM KOMAR MICHAEL MORRIS Boys 11 & Under FIELD 4
Thu 5/9/2019 6:00 PM BURNS BOB MENENDEZ Boys 14 & Under FIELD 5
Thu 5/9/2019 6:00 PM ALEXANDER Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Thu 5/9/2019 8:00 PM THURMAN MARK CALLEN Boys 11 & Under FIELD 4
Thu 5/9/2019 8:00 PM MARQUART KYLE KOHLBERG Boys 13 & Under FIELD 5
Fri 5/10/2019 6:00 PM Game Seven Softball Tournament FIELD 2
Fri 5/10/2019 6:00 PM Game Seven Softball Tournament FIELD 3
Fri 5/10/2019 6:00 PM Game Seven Softball Tournament FIELD 4
Fri 5/10/2019 6:00 PM Game Seven Softball Tournament FIELD 5
Fri 5/10/2019 6:00 PM Field Closed FIELD 6
Fri 5/10/2019 6:00 PM Game Seven Softball Tournament FIELD 7
Sat 5/11/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 2
Sat 5/11/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 3
Sat 5/11/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 4
Sat 5/11/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 5
Sat 5/11/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sat 5/11/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 7
Sat 5/11/2019 10:00 AM ALEXANDER CHRIS MADISON Boys 14 & Under FIELD 1
Sun 5/12/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 2
Sun 5/12/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 3
Sun 5/12/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 4
Sun 5/12/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 5
Sun 5/12/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sun 5/12/2019 12:00 AM Game Seven Softball Tournament FIELD 7
Sun 5/12/2019 4:00 PM STANZE 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Sun 5/12/2019 4:00 PM ALEXANDER BLAIR DAUB Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 5/13/2019 5:00 PM Team Pictures FIELD 1
Mon 5/13/2019 5:00 PM Team Pictures FIELD 2
Mon 5/13/2019 5:00 PM Team Pictures FIELD 3
Mon 5/13/2019 5:30 PM BURD 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Mon 5/13/2019 6:00 PM TROWER JOSH KRANAWETTER Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 5/13/2019 6:00 PM GUTERMAN Boys 14 & Under FIELD 5
Mon 5/13/2019 6:00 PM HERBST Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 5/13/2019 7:00 PM BAY Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Mon 5/13/2019 8:00 PM BARROW ANDREW BAXTER Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 5/13/2019 8:00 PM RUCK Boys 14 & Under FIELD 5
Tue 5/14/2019 5:30 PM GILES 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Tue 5/14/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 5/14/2019 6:00 PM HOLT Girls 8 & Under FIELD 2
Tue 5/14/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 5/14/2019 6:00 PM THURMAN TOM KOMAR Boys 11 & Under FIELD 4
Tue 5/14/2019 6:00 PM VIEHLAND MARK MURPHY Boys 12 & Under FIELD 5
Tue 5/14/2019 7:00 PM RICHMEYER 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Tue 5/14/2019 8:00 PM BARROW BRIAN EICHHOLZ Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 5/14/2019 8:00 PM KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 4
Wed 5/15/2019 6:00 PM RUSZALA RYAN BURKHARDT Boys 8 & Under FIELD 2
Wed 5/15/2019 6:00 PM MOORE Girls 10 & Under FIELD 3
Wed 5/15/2019 6:00 PM COOK MATTHEW CLEVE Boys 11 & Under FIELD 4
Wed 5/15/2019 7:00 PM MUSCATELLO ASHLEIGH HOWREN Girls 4 & Under - Pre-K FIELD 6
Wed 5/15/2019 8:00 PM SHEPARD NICK SPILLENKOTHEN Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 5/15/2019 8:00 PM BURNS MATT HADDOX Boys 10 & Under FIELD 3
Thu 5/16/2019 5:30 PM GUZMAN 4 & Under - Combined FIELD 6
Thu 5/16/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 5/16/2019 6:00 PM FREESE BRETT WHITE Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 5/16/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 5/16/2019 6:00 PM TROWER BILL COOK Boys 9 & Under FIELD 4
Thu 5/16/2019 6:00 PM BURNS JOHNNY LEWELLEN Boys 14 & Under FIELD 5
Thu 5/16/2019 6:00 PM MONFORT Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Thu 5/16/2019 8:00 PM FREESE KYLE PARKER Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 5/16/2019 8:00 PM WEIDNER Girls 12 & Under FIELD 4
Thu 5/16/2019 8:00 PM MARQUART MATTHEW PASLEY Boys 13 & Under FIELD 5
Fri 5/17/2019 5:30 PM RICHMEYER ERIC EISLEBEN 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Fri 5/17/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 1
Fri 5/17/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 2
Fri 5/17/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 3
Fri 5/17/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 4
Fri 5/17/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 5
Sat 5/18/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sat 5/18/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sat 5/18/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sat 5/18/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sat 5/18/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sat 5/18/2019 9:30 AM GUZMAN DHANI MILLER 4 & Under - Combined FIELD 6
Sat 5/18/2019 11:00 AM BARROW 4 & Under - Combined FIELD 6
Sat 5/18/2019 12:00 PM POERTNER Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sat 5/18/2019 12:30 PM GILES 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Sat 5/18/2019 2:00 PM CHAMBERS JAMES BAY Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Sat 5/18/2019 3:30 PM BAY Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Sun 5/19/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sun 5/19/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sun 5/19/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sun 5/19/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sun 5/19/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 5/19/2019 12:00 PM MUSCATELLO JAMES BAY Girls 4 & Under - Pre-K FIELD 6
Sun 5/19/2019 12:00 PM GUZMAN REBECCA KANE Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sun 5/19/2019 3:00 PM PATEL CHRIS GUZMAN 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Sun 5/19/2019 4:00 PM KOSANKE Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sun 5/19/2019 5:30 PM GARRETT BRIAN BOHL Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sun 5/19/2019 6:00 PM MLB PHR Sectional FIELD 4
Mon 5/20/2019 5:30 PM BARROW 4 & Under - Combined FIELD 6
Mon 5/20/2019 6:00 PM GUTERMAN Boys 14 & Under FIELD 1
Mon 5/20/2019 6:00 PM BROWN Girls 8 & Under FIELD 2
Mon 5/20/2019 6:00 PM SCHULTE TRAVIS DAUBY Boys 9 & Under FIELD 3
Mon 5/20/2019 6:00 PM SCHUSTER RON DRAINER Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 5/20/2019 6:00 PM BOHL Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Mon 5/20/2019 8:00 PM CLARK RYAN BURKHARDT Boys 8 & Under FIELD 2
Mon 5/20/2019 8:00 PM SLOAN BENJIMAN KENT Boys 10 & Under FIELD 3
Mon 5/20/2019 8:00 PM LAPKE STEPHANIE DALTON Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 5/21/2019 5:30 PM GILES 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Tue 5/21/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 5/21/2019 6:00 PM DOUGLAS D.J. VAUGHN Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 5/21/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 5/21/2019 6:00 PM LEAR WILLIAM LAYTON Boys 11 & Under FIELD 4
Tue 5/21/2019 6:00 PM MARQUART CHRIS WRIGHT Boys 13 & Under FIELD 5
Tue 5/21/2019 6:00 PM MONFORT Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Tue 5/21/2019 7:00 PM BARROW 4 & Under - Combined FIELD 6
Tue 5/21/2019 8:00 PM POGGAS KELLI LANFERSIECK Girls 10 & Under FIELD 2
Tue 5/21/2019 8:00 PM THURMAN MARK CALLEN Boys 11 & Under FIELD 4
Tue 5/21/2019 8:00 PM KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 5
Wed 5/22/2019 5:30 PM PATEL 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Wed 5/22/2019 6:00 PM SCHORMANN MATTHEW BRUNS Boys 14 & Under FIELD 1
Wed 5/22/2019 6:00 PM SCHULTE KEVIN GARTHE Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 5/22/2019 6:00 PM KRANAWETTER BILL COOK Boys 9 & Under FIELD 3
Wed 5/22/2019 6:00 PM PAULS Girls 10 & Under FIELD 4
Wed 5/22/2019 6:00 PM GROSS Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Wed 5/22/2019 8:00 PM WOLF MATT HADDOX Boys 10 & Under FIELD 2
Wed 5/22/2019 8:00 PM MOORE Girls 10 & Under FIELD 3
Wed 5/22/2019 8:00 PM EMMONS JEFFREY SCHUSTER Boys 9 & Under FIELD 4
Thu 5/23/2019 5:30 PM GUZMAN 4 & Under - Combined FIELD 6
Thu 5/23/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 5/23/2019 6:00 PM HOLT Girls 8 & Under FIELD 2
Thu 5/23/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 5/23/2019 6:00 PM TROWER KERRY MALLINCKRODT Boys 9 & Under FIELD 4
Thu 5/23/2019 6:00 PM ROETTERING TODD BERTCHUME Boys 13 & Under FIELD 5
Thu 5/23/2019 6:00 PM GARRETT DAVID KOSANKE Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Thu 5/23/2019 8:00 PM FREESE STEVE GRAHAM Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 5/23/2019 8:00 PM TROWER NICK SPILLENKOTHEN Boys 9 & Under FIELD 4
Thu 5/23/2019 8:00 PM BURNS JOE KRITCHELL Boys 14 & Under FIELD 5
Fri 5/24/2019 6:00 PM Memorial Day Weekend FIELD 1
Fri 5/24/2019 6:00 PM Memorial Day Weekend FIELD 2
Fri 5/24/2019 6:00 PM Memorial Day Weekend FIELD 3
Fri 5/24/2019 6:00 PM Memorial Day Weekend FIELD 4
Fri 5/24/2019 6:00 PM Memorial Day Weekend FIELD 5
Fri 5/24/2019 6:00 PM Memorial Day Weekend FIELD 6
Fri 5/24/2019 6:00 PM Memorial Day Weekend FIELD 7
Sat 5/25/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 1
Sat 5/25/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 2
Sat 5/25/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 3
Sat 5/25/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 4
Sat 5/25/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 5
Sat 5/25/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 6
Sat 5/25/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 7
Sun 5/26/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 1
Sun 5/26/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 2
Sun 5/26/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 3
Sun 5/26/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 4
Sun 5/26/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 5
Sun 5/26/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 6
Sun 5/26/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 7
Mon 5/27/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 1
Mon 5/27/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 2
Mon 5/27/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 3
Mon 5/27/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 4
Mon 5/27/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 5
Mon 5/27/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 6
Mon 5/27/2019 12:00 AM Memorial Day Weekend FIELD 7
Tue 5/28/2019 5:30 PM PATEL 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Tue 5/28/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 5/28/2019 6:00 PM MALLINCKRODT BILL COOK Boys 9 & Under FIELD 2
Tue 5/28/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 5/28/2019 6:00 PM SCHULTE NICK FERRARO Boys 11 & Under FIELD 4
Tue 5/28/2019 6:00 PM ALEXANDER TERRY CANCILA Boys 14 & Under FIELD 5
Tue 5/28/2019 6:00 PM HELFERS Girls 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Tue 5/28/2019 7:00 PM MUSCATELLO JENNIFER CHAMBERS Girls 4 & Under - Pre-K FIELD 6
Tue 5/28/2019 8:00 PM BUEHLER DANIEL BLACK Boys 10 & Under FIELD 2
Tue 5/28/2019 8:00 PM DAVIS KEN REGEL Boys 13 & Under FIELD 4
Tue 5/28/2019 8:00 PM KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 5
Wed 5/29/2019 5:30 PM BURD 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Wed 5/29/2019 6:00 PM BROWN Girls 8 & Under FIELD 2
Wed 5/29/2019 6:00 PM HERCULES Girls 10 & Under FIELD 3
Wed 5/29/2019 6:00 PM PAULS Girls 12 & Under FIELD 4
Wed 5/29/2019 6:00 PM GROSS Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Wed 5/29/2019 7:00 PM BAY KEVIN ROGAN Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Wed 5/29/2019 8:00 PM TROWER BRIAN GAY Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 5/29/2019 8:00 PM KENT BRIAN SCOTT Boys 10 & Under FIELD 3
Wed 5/29/2019 8:00 PM WILKEN ERIC WENTZEL Girls 12 & Under FIELD 4
Thu 5/30/2019 5:30 PM PATEL 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Thu 5/30/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 5/30/2019 6:00 PM CLARK JEREMY SOUCEK Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 5/30/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 5/30/2019 6:00 PM LEAR JERRY ROBERTS Boys 11 & Under FIELD 4
Thu 5/30/2019 6:00 PM BURNS BEN RUCK Boys 14 & Under FIELD 5
Thu 5/30/2019 6:00 PM ALEXANDER Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Thu 5/30/2019 7:00 PM RICHMEYER DAMON REMY 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Thu 5/30/2019 8:00 PM KANNEL Girls 10 & Under FIELD 2
Thu 5/30/2019 8:00 PM VIEHLAND DAVID DRYSDALE Boys 12 & Under FIELD 4
Thu 5/30/2019 8:00 PM MARQUART BEN GEIS Boys 13 & Under FIELD 5
Fri 5/31/2019 6:00 PM Field Closed FIELD 1
Fri 5/31/2019 6:00 PM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 2
Fri 5/31/2019 6:00 PM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 3
Fri 5/31/2019 6:00 PM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 4
Fri 5/31/2019 6:00 PM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 5
Fri 5/31/2019 6:00 PM 7-Up Baseball Tournament FIELD 6
Fri 5/31/2019 6:00 PM 7-Up Baseball Tournament FIELD 7
Sat 6/1/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 1
Sat 6/1/2019 12:00 AM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 2
Sat 6/1/2019 12:00 AM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 3
Sat 6/1/2019 12:00 AM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 4
Sat 6/1/2019 12:00 AM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 5
Sat 6/1/2019 12:00 AM 7-Up Baseball Tournament FIELD 6
Sat 6/1/2019 12:00 AM 7-Up Baseball Tournament FIELD 7
Sun 6/2/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 1
Sun 6/2/2019 12:00 AM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 2
Sun 6/2/2019 12:00 AM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 3
Sun 6/2/2019 12:00 AM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 4
Sun 6/2/2019 12:00 AM Diamond MVP Softball Tournament FIELD 5
Sun 6/2/2019 12:00 AM 7-Up Baseball Tournament FIELD 6
Sun 6/2/2019 12:00 AM 7-Up Baseball Tournament FIELD 7
Mon 6/3/2019 5:30 PM MUSCATELLO ASHLEIGH HOWREN Girls 4 & Under - Pre-K FIELD 6
Mon 6/3/2019 6:00 PM HOLT Girls 8 & Under FIELD 2
Mon 6/3/2019 6:00 PM EMMONS RON DRAINER Boys 9 & Under FIELD 3
Mon 6/3/2019 6:00 PM LEAR WILLIAM LAYTON Boys 11 & Under FIELD 4
Mon 6/3/2019 6:00 PM HERBST Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 6/3/2019 7:00 PM BURD SARA BRYANT 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Mon 6/3/2019 8:00 PM SOUCEK JARID CLARK Boys 8 & Under FIELD 2
Mon 6/3/2019 8:00 PM BARROW SCOTT MORRISON Boys 9 & Under FIELD 3
Mon 6/3/2019 8:00 PM KRANAWETTER KERRY MALLINCKRODT Boys 9 & Under FIELD 4
Tue 6/4/2019 5:30 PM GILES 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Tue 6/4/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 6/4/2019 6:00 PM RUSZALA BRIAN FLANAGAN Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 6/4/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 6/4/2019 6:00 PM VIEHLAND JESS LAFENTRES Boys 12 & Under FIELD 4
Tue 6/4/2019 6:00 PM DAUB Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Tue 6/4/2019 8:00 PM HINRICHS D.J. VAUGHN Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 6/4/2019 8:00 PM WEIDNER DARREN WILKEN Girls 12 & Under FIELD 4
Wed 6/5/2019 5:30 PM BURD 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Wed 6/5/2019 6:00 PM PAULS Girls 12 & Under FIELD 2
Wed 6/5/2019 6:00 PM KANNEL Girls 10 & Under FIELD 3
Wed 6/5/2019 6:00 PM SCHULTE JERRY ROBERTS Boys 11 & Under FIELD 4
Wed 6/5/2019 6:00 PM KANE Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Wed 6/5/2019 7:00 PM BAY Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Wed 6/5/2019 8:00 PM KENT DANIEL BLACK Boys 10 & Under FIELD 2
Wed 6/5/2019 8:00 PM MOORE Girls 10 & Under FIELD 3
Wed 6/5/2019 8:00 PM WOLF ANDY WARDEN Boys 10 & Under FIELD 4
Thu 6/6/2019 5:30 PM BARROW 4 & Under - Combined FIELD 6
Thu 6/6/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 6/6/2019 6:00 PM CLARK JEREMY SOUCEK Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 6/6/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 6/6/2019 6:00 PM COOK ALLEN LANE Boys 11 & Under FIELD 4
Thu 6/6/2019 6:00 PM SCHORMANN MATTHEW BRUNS Boys 14 & Under FIELD 5
Thu 6/6/2019 6:00 PM GUZMAN Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Thu 6/6/2019 8:00 PM LONG KELLI LANFERSIECK Girls 10 & Under FIELD 2
Thu 6/6/2019 8:00 PM LAPKE AARON WILSON Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 6/7/2019 5:30 PM STANZE 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Fri 6/7/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 1
Fri 6/7/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 2
Fri 6/7/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 3
Fri 6/7/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 4
Fri 6/7/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 5
Fri 6/7/2019 6:00 PM Field Closed FIELD 7
Fri 6/7/2019 7:00 PM Field Closed FIELD 6
Sat 6/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sat 6/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sat 6/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sat 6/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sat 6/8/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sat 6/8/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sat 6/8/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Sun 6/9/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sun 6/9/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sun 6/9/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sun 6/9/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sun 6/9/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 6/9/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sun 6/9/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Sun 6/9/2019 4:00 PM GUZMAN SARA BRYANT 4 & Under - Combined FIELD 6
Sun 6/9/2019 4:00 PM KANE Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sun 6/9/2019 5:30 PM CHAMBERS KEVIN ROGAN Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Sun 6/9/2019 6:00 PM POERTNER Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 6/10/2019 5:30 PM RICHMEYER DAMON REMY 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Mon 6/10/2019 6:00 PM BROWN Girls 8 & Under FIELD 2
Mon 6/10/2019 6:00 PM BUEHLER TRISHA ROSS Boys 10 & Under FIELD 3
Mon 6/10/2019 6:00 PM SHEPARD JOE POELKER Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 6/10/2019 6:00 PM MONFORT SCOTT BRASE Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 6/10/2019 8:00 PM DOUGLAS KATIE MILLER Boys 8 & Under FIELD 2
Mon 6/10/2019 8:00 PM SCHUSTER STEVE EMMONS Boys 9 & Under FIELD 3
Mon 6/10/2019 8:00 PM WEIDNER JEFF PAULS Girls 12 & Under FIELD 4
Tue 6/11/2019 5:30 PM STANZE 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Tue 6/11/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 6/11/2019 6:00 PM PAULS Girls 10 & Under FIELD 2
Tue 6/11/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 6/11/2019 6:00 PM COOK JAMES TEMPRANO Boys 11 & Under FIELD 4
Tue 6/11/2019 6:00 PM DAUB Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Tue 6/11/2019 8:00 PM BARROW BRIAN EICHHOLZ Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 6/11/2019 8:00 PM BURNS SETH MOUSER Boys 10 & Under FIELD 4
Tue 6/11/2019 8:00 PM SCHORMANN THOMAS SHAUGHNESSY Boys 14 & Under FIELD 5
Wed 6/12/2019 5:30 PM BURD 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Wed 6/12/2019 6:00 PM MOORE Girls 10 & Under FIELD 2
Wed 6/12/2019 6:00 PM WOLF MATT SIEMER Boys 10 & Under FIELD 3
Wed 6/12/2019 6:00 PM LANFERSIECK Girls 10 & Under FIELD 4
Wed 6/12/2019 6:00 PM KOSANKE Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Wed 6/12/2019 8:00 PM SCHULTE ADAM BICHSEL Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 6/12/2019 8:00 PM KENT JOE BUEHLER Boys 10 & Under FIELD 3
Wed 6/12/2019 8:00 PM KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 4
Thu 6/13/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 6/13/2019 6:00 PM BARROW DANIEL LAPKE Boys 9 & Under FIELD 2
Thu 6/13/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 6/13/2019 6:00 PM POGGAS Girls 10 & Under FIELD 4
Thu 6/13/2019 6:00 PM BURNS BRIAN SEECK Boys 14 & Under FIELD 5
Thu 6/13/2019 6:00 PM HERBST Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Thu 6/13/2019 8:00 PM KRANAWETTER JOE POELKER Boys 9 & Under FIELD 2
Thu 6/13/2019 8:00 PM LEAR JERRY ROBERTS Boys 11 & Under FIELD 4
Thu 6/13/2019 8:00 PM MARQUART PATRICK GIFFORD Boys 13 & Under FIELD 5
Fri 6/14/2019 5:30 PM RICHMEYER CHRIS GUZMAN 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Fri 6/14/2019 6:00 PM Father's Day Tournament FIELD 1
Fri 6/14/2019 6:00 PM Father's Day Tournament FIELD 2
Fri 6/14/2019 6:00 PM Father's Day Tournament FIELD 3
Fri 6/14/2019 6:00 PM Father's Day Tournament FIELD 4
Fri 6/14/2019 6:00 PM Father's Day Tournament FIELD 5
Fri 6/14/2019 6:00 PM HELFERS Girls 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sat 6/15/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 1
Sat 6/15/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 2
Sat 6/15/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 3
Sat 6/15/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 4
Sat 6/15/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 5
Sat 6/15/2019 10:00 AM GARRETT Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sat 6/15/2019 11:30 AM KOSANKE Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sat 6/15/2019 2:30 PM KANE MIKE ELSTRO Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sat 6/15/2019 4:30 PM DAUB PETE BOYER Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sun 6/16/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 1
Sun 6/16/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 2
Sun 6/16/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 3
Sun 6/16/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 4
Sun 6/16/2019 12:00 AM Father's Day Tournament FIELD 5
Sun 6/16/2019 12:00 PM BURD KIRK RICHMEYER 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Sun 6/16/2019 1:30 PM GILES MICHELLE PATEL 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Sun 6/16/2019 3:00 PM STANZE 5 & Under combined - TRN1 FIELD 6
Sun 6/16/2019 4:30 PM HELFERS KELLY THOMAS Girls 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sun 6/16/2019 6:00 PM ALEXANDER Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 6/17/2019 5:30 PM CHAMBERS DAVID MUSCATELLO Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Mon 6/17/2019 6:00 PM HOLT Girls 8 & Under FIELD 2
Mon 6/17/2019 6:00 PM BURNS KEVIN ROACH Boys 10 & Under FIELD 3
Mon 6/17/2019 6:00 PM KRANAWETTER MATT TROWER Boys 9 & Under FIELD 4
Mon 6/17/2019 6:00 PM HERBST SCOTT BRASE Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 6/17/2019 8:00 PM BARROW STEVE WUNDERLICH Boys 8 & Under FIELD 2
Mon 6/17/2019 8:00 PM BUEHLER BENJIMAN KENT Boys 10 & Under FIELD 3
Mon 6/17/2019 8:00 PM SCHULTE MARK LEAR Boys 11 & Under FIELD 4
Tue 6/18/2019 5:30 PM BAY Girls 5 & Under - TRN1 FIELD 6
Tue 6/18/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 6/18/2019 6:00 PM CLARK CARMEN RUSZALA Boys 8 & Under FIELD 2
Tue 6/18/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 6/18/2019 6:00 PM LONG RACHEL MEIER Girls 10 & Under FIELD 4
Tue 6/18/2019 6:00 PM GROSS RYAN GRIFFITH Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Tue 6/18/2019 8:00 PM MALLINCKRODT JOE POELKER Boys 9 & Under FIELD 2
Tue 6/18/2019 8:00 PM LANFERSIECK Girls 10 & Under FIELD 4
Wed 6/19/2019 6:00 PM RUSZALA JARID CLARK Boys 8 & Under FIELD 2
Wed 6/19/2019 6:00 PM KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 3
Wed 6/19/2019 6:00 PM PAULS Girls 12 & Under FIELD 4
Wed 6/19/2019 6:00 PM BOHL Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Wed 6/19/2019 8:00 PM KRANAWETTER NICK SPILLENKOTHEN Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 6/19/2019 8:00 PM BURNS MATT SIEMER Boys 10 & Under FIELD 3
Wed 6/19/2019 8:00 PM WILKEN Girls 12 & Under FIELD 4
Thu 6/20/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 6/20/2019 6:00 PM RUSZALA BRIAN FLANAGAN Boys 8 & Under FIELD 2
Thu 6/20/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 6/20/2019 6:00 PM HERCULES KELLI LANFERSIECK Girls 10 & Under FIELD 4
Thu 6/20/2019 6:00 PM ROETTERING CRAIG WOODROW Boys 13 & Under FIELD 5
Thu 6/20/2019 6:00 PM KOSANKE Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Thu 6/20/2019 8:00 PM KRAEMER Girls 14 & Under FIELD 2
Thu 6/20/2019 8:00 PM THURMAN CHRIS AHRENS Boys 11 & Under FIELD 4
Thu 6/20/2019 8:00 PM BURNS SCOTT MORRIS Boys 14 & Under FIELD 5
Fri 6/21/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 1
Fri 6/21/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 2
Fri 6/21/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 3
Fri 6/21/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 4
Fri 6/21/2019 6:00 PM GMB Tournament FIELD 5
Fri 6/21/2019 6:00 PM Field Closed FIELD 7
Fri 6/21/2019 7:00 PM Field Closed FIELD 6
Sat 6/22/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sat 6/22/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sat 6/22/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sat 6/22/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sat 6/22/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sat 6/22/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sat 6/22/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Sun 6/23/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 1
Sun 6/23/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 2
Sun 6/23/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 3
Sun 6/23/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 4
Sun 6/23/2019 12:00 AM GMB Tournament FIELD 5
Sun 6/23/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 6
Sun 6/23/2019 12:00 AM Field Closed FIELD 7
Sun 6/23/2019 4:00 PM GUZMAN JASON ALEXANDER Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sun 6/23/2019 6:00 PM HELFERS Girls 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Mon 6/24/2019 6:00 PM BROWN Girls 8 & Under FIELD 2
Mon 6/24/2019 6:00 PM HERCULES TIFFANY POGGAS Girls 10 & Under FIELD 3
Mon 6/24/2019 6:00 PM GUZMAN Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Mon 6/24/2019 8:00 PM DOUGLAS JULIE HINRICHS Boys 8 & Under FIELD 2
Mon 6/24/2019 8:00 PM LAPKE NICOLE HENDRIXSON Boys 9 & Under FIELD 3
Mon 6/24/2019 8:00 PM WILKEN JEFF PAULS Girls 12 & Under FIELD 4
Tue 6/25/2019 12:00 AM Pond Night @ Busch FIELD 1
Tue 6/25/2019 12:00 AM Pond Night @ Busch FIELD 2
Tue 6/25/2019 12:00 AM Pond Night @ Busch FIELD 3
Tue 6/25/2019 12:00 AM Pond Night @ Busch FIELD 4
Tue 6/25/2019 12:00 AM Pond Night @ Busch FIELD 5
Tue 6/25/2019 12:00 AM Pond Night @ Busch FIELD 6
Tue 6/25/2019 12:00 AM Pond Night @ Busch FIELD 7
Wed 6/26/2019 6:00 PM DAVIS MATTHEW HERRIN Boys 13 & Under FIELD 1
Wed 6/26/2019 6:00 PM CLARK BRIAN FLANAGAN Boys 8 & Under FIELD 2
Wed 6/26/2019 6:00 PM BUEHLER JAY BARRINGER Boys 10 & Under FIELD 3
Wed 6/26/2019 6:00 PM LAPKE ANDREW BAXTER Boys 9 & Under FIELD 4
Wed 6/26/2019 6:00 PM ROETTERING DOUG TAYLOR Boys 13 & Under FIELD 5
Wed 6/26/2019 6:00 PM HERBST Boys 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Wed 6/26/2019 8:00 PM MALLINCKRODT MATT TROWER Boys 9 & Under FIELD 2
Wed 6/26/2019 8:00 PM SLOAN DANIEL BLACK Boys 10 & Under FIELD 3
Wed 6/26/2019 8:00 PM WILKEN Girls 12 & Under FIELD 4
Thu 6/27/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 1
Thu 6/27/2019 6:00 PM PAULS Girls 12 & Under FIELD 2
Thu 6/27/2019 6:00 PM Men's Softball FIELD 3
Thu 6/27/2019 6:00 PM LANFERSIECK Girls 10 & Under FIELD 4
Thu 6/27/2019 6:00 PM HELFERS Girls 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Thu 6/27/2019 8:00 PM KANNEL Girls 10 & Under FIELD 2
Thu 6/27/2019 8:00 PM WILKEN Girls 12 & Under FIELD 4
Fri 6/28/2019 6:00 PM ALEXANDER DEREK BADER Boys 14 & Under FIELD 1
Fri 6/28/2019 6:00 PM KANNEL MIKE ELSTRO Girls 10 & Under FIELD 2
Fri 6/28/2019 6:00 PM MALLINCKRODT NICK SPILLENKOTHEN Boys 9 & Under FIELD 4
Fri 6/28/2019 6:00 PM DAVIS KEN REGEL Boys 13 & Under FIELD 5
Fri 6/28/2019 6:00 PM BOHL DAN FLASCHAR Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Fri 6/28/2019 8:00 PM KANNEL KELLY WESTERHOLD Girls 10 & Under FIELD 2
Fri 6/28/2019 8:00 PM LANFERSIECK TIFFANY POGGAS Girls 10 & Under FIELD 4
Fri 6/28/2019 8:00 PM DAVIS CHARLIE GREGG Boys 13 & Under FIELD 5
Sat 6/29/2019 8:30 AM GARRETT BRIAN BONFANTI Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sat 6/29/2019 10:00 AM BARROW MICHELLE FUSSNER Boys 8 & Under FIELD 2
Sat 6/29/2019 12:00 PM SOUCEK RYAN BURKHARDT Boys 8 & Under FIELD 2
Sat 6/29/2019 12:00 PM WOLF JOSEPH BURNS Boys 10 & Under FIELD 3
Sat 6/29/2019 12:00 PM SCHULTE NICK FERRARO Boys 11 & Under FIELD 4
Sat 6/29/2019 12:30 PM ALEXANDER MIKE MAHER Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sat 6/29/2019 2:00 PM EMMONS CHRISTOPHER JACKSON Boys 9 & Under FIELD 2
Sat 6/29/2019 2:00 PM WEIDNER Girls 12 & Under FIELD 4
Sat 6/29/2019 2:30 PM DAUB CHRIS GUZMAN Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Sat 6/29/2019 4:00 PM PAULS Girls 10 & Under FIELD 3
Sat 6/29/2019 6:00 PM SOUCEK BRIAN FLANAGAN Boys 8 & Under FIELD 2
Sat 6/29/2019 6:00 PM PAULS GEORGE RESTOVICH Girls 10 & Under FIELD 3
Sun 6/30/2019 12:00 PM RUSZALA RYAN BURKHARDT Boys 8 & Under FIELD 2
Sun 6/30/2019 12:00 PM BURNS KEITH INGENTHRON Boys 10 & Under FIELD 3
Sun 6/30/2019 12:00 PM LEAR NICK FERRARO Boys 11 & Under FIELD 4
Sun 6/30/2019 12:00 PM BOHL MIKAEL OLSON Boys 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sun 6/30/2019 1:30 PM HELFERS DAN STEINBRUEGGE Girls 6 & Under - TRN2 FIELD 7
Sun 6/30/2019 2:00 PM LONG Girls 10 & Under FIELD 3
Sun 6/30/2019 2:00 PM THURMAN MICHAEL MORRIS Boys 11 & Under FIELD 4
Sun 6/30/2019 4:00 PM SCHULTE CRAIG COLEMAN Boys 9 & Under FIELD 3
Sun 6/30/2019 6:00 PM PAULS Girls 12 & Under FIELD 2
Mon 7/1/2019 6:00 PM Ballwin Legion Districts FIELD 1
Mon 7/1/2019 6:00 PM FREESE RYAN THORNHILL Boys 8 & Under FIELD 4
Mon 7/1/2019 8:00 PM MARQUART CHRIS WRIGHT Boys 13 & Under FIELD 5
Tue 7/2/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 1
Tue 7/2/2019 6:00 PM MOORE Girls 10 & Under FIELD 2
Tue 7/2/2019 6:00 PM Coed Softball FIELD 3
Tue 7/2/2019 6:00 PM SLOAN DAN KREIKEMEIER Boys 10 & Under FIELD 4
Tue 7/2/2019 6:00 PM DAUB Girls 7 & Under - TRN3 FIELD 7
Tue 7/2/2019 8:00 PM BUEHLER BRIAN SCOTT Boys 10 & Under FIELD 4