Game Schedule
Date: Division: Team:  
Start Time Field Division Rank Home Team Away Team
Sat 4/4/2020 8:00 AM FIELD 1 Pre-Season Tournament
Sat 4/4/2020 8:00 AM FIELD 2 Pre-Season Tournament
Sat 4/4/2020 8:00 AM FIELD 3 Pre-Season Tournament
Sat 4/4/2020 8:00 AM FIELD 4 Pre-Season Tournament
Sat 4/4/2020 8:00 AM FIELD 5 Pre-Season Tournament
Sat 4/4/2020 10:00 AM FIELD 6 Egg Hunt
Sat 4/4/2020 10:00 AM FIELD 7 Egg Hunt
Sun 4/5/2020 8:00 AM FIELD 1 Pre-Season Tournament
Sun 4/5/2020 8:00 AM FIELD 2 Pre-Season Tournament
Sun 4/5/2020 8:00 AM FIELD 3 Pre-Season Tournament
Sun 4/5/2020 8:00 AM FIELD 4 Pre-Season Tournament
Sun 4/5/2020 8:00 AM FIELD 5 Pre-Season Tournament
Mon 4/6/2020 6:00 PM FIELD 1 Pre-Season Tournament
Mon 4/6/2020 6:00 PM FIELD 2 Pre-Season Tournament
Mon 4/6/2020 6:00 PM FIELD 3 Pre-Season Tournament
Mon 4/6/2020 6:00 PM FIELD 4 Pre-Season Tournament
Mon 4/6/2020 6:00 PM FIELD 5 Pre-Season Tournament
Tue 4/7/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 4/7/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB CARRIKER SHANNON DOUGLAS
Tue 4/7/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Wed 4/8/2020 6:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR ROETTERING JOSEPH SAUER
Wed 4/8/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND JOHNSON TIFFANY POGGAS
Wed 4/8/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BB SCHROEDER TOM KOMAR
Wed 4/8/2020 6:00 PM FIELD 5 Girls 12 & Under ND WEIDNER ERIC WENTZEL
Thu 4/9/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 4/9/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB GROSS RYAN LINDEMANN
Thu 4/9/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 4/9/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BR KOMAR ADRIENNE DEEMIE
Fri 4/10/2020 6:00 PM FIELD 1 Easter Weekend
Fri 4/10/2020 6:00 PM FIELD 2 Easter Weekend
Fri 4/10/2020 6:00 PM FIELD 3 Easter Weekend
Fri 4/10/2020 6:00 PM FIELD 4 Easter Weekend
Fri 4/10/2020 6:00 PM FIELD 5 Easter Weekend
Fri 4/10/2020 6:00 PM FIELD 6 Easter Weekend
Fri 4/10/2020 6:00 PM FIELD 7 Easter Weekend
Sat 4/11/2020 8:00 AM FIELD 1 Easter Weekend
Sat 4/11/2020 8:00 AM FIELD 2 Easter Weekend
Sat 4/11/2020 8:00 AM FIELD 3 Easter Weekend
Sat 4/11/2020 8:00 AM FIELD 4 Easter Weekend
Sat 4/11/2020 8:00 AM FIELD 5 Easter Weekend
Sat 4/11/2020 8:00 AM FIELD 6 Easter Weekend
Sat 4/11/2020 8:00 AM FIELD 7 Easter Weekend
Sun 4/12/2020 8:00 AM FIELD 1 Easter Weekend
Sun 4/12/2020 8:00 AM FIELD 2 Easter Weekend
Sun 4/12/2020 8:00 AM FIELD 3 Easter Weekend
Sun 4/12/2020 8:00 AM FIELD 4 Easter Weekend
Sun 4/12/2020 8:00 AM FIELD 5 Easter Weekend
Sun 4/12/2020 8:00 AM FIELD 6 Easter Weekend
Sun 4/12/2020 8:00 AM FIELD 7 Easter Weekend
Mon 4/13/2020 6:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR ROETTERING RICHARD DULLE
Mon 4/13/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB CARRIKER PRESTON GROSS
Mon 4/13/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR POHLMAN STEVE GRAHAM
Mon 4/13/2020 6:00 PM FIELD 5 Boys 13 & Under BR CARR TRISHA IMBLER
Mon 4/13/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB KOSANKE PRESTON GROSS
Mon 4/13/2020 8:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR LUTTRELL KEVIN LEIGHTON
Mon 4/13/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 12 & Under BW SCHULTE STEPHEN SAVIS
Mon 4/13/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BW BOVA CASEY KING
Tue 4/14/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 4/14/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND DAUB MIKE ELSTRO
Tue 4/14/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 4/14/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BR KOMAR STEPHEN SHEKAS
Tue 4/14/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND SUMMERS DAVID KOSANKE
Wed 4/15/2020 6:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR LUTTRELL BRAD STOCKTON
Wed 4/15/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BR RUSZALA JON DAVIS
Wed 4/15/2020 8:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR LUTTRELL BRAD STOCKTON
Wed 4/15/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BB BARROW TOM STEMM
Thu 4/16/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 4/16/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB GROSS COREY CARRIKER
Thu 4/16/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 4/16/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BW SCHULTE ANDREW PERRY
Thu 4/16/2020 6:00 PM FIELD 5 Boys 13 & Under BR CARR KEVIN DILLARD
Thu 4/16/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BW CLARK BRAD GARRETT
Thu 4/16/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BB SCHROEDER ADRIENNE DEEMIE
Fri 4/17/2020 6:00 PM FIELD 1 GMB Tournament
Fri 4/17/2020 6:00 PM FIELD 2 GMB Tournament
Fri 4/17/2020 6:00 PM FIELD 3 GMB Tournament
Fri 4/17/2020 6:00 PM FIELD 4 GMB Tournament
Fri 4/17/2020 6:00 PM FIELD 5 GMB Tournament
Fri 4/17/2020 6:00 PM FIELD 6 Field Closed
Fri 4/17/2020 6:00 PM FIELD 7 Field Closed
Sat 4/18/2020 8:00 AM FIELD 1 GMB Tournament
Sat 4/18/2020 8:00 AM FIELD 2 GMB Tournament
Sat 4/18/2020 8:00 AM FIELD 3 GMB Tournament
Sat 4/18/2020 8:00 AM FIELD 4 GMB Tournament
Sat 4/18/2020 8:00 AM FIELD 5 GMB Tournament
Sat 4/18/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sat 4/18/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Sun 4/19/2020 8:00 AM FIELD 1 GMB Tournament
Sun 4/19/2020 8:00 AM FIELD 2 GMB Tournament
Sun 4/19/2020 8:00 AM FIELD 3 GMB Tournament
Sun 4/19/2020 8:00 AM FIELD 4 GMB Tournament
Sun 4/19/2020 8:00 AM FIELD 5 GMB Tournament
Sun 4/19/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sun 4/19/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Mon 4/20/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB DOUGLAS CAROLINE KREPS
Mon 4/20/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 11 & Under BR WOLF BRIAN BACHELIER
Mon 4/20/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR POHLMAN KEVIN LEIGHTON
Mon 4/20/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BW CLARK DAN O'BRIEN
Mon 4/20/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR EMMONS JEFFREY SCHUSTER
Mon 4/20/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW ELLIS WILLIAM EVANS
Tue 4/21/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 4/21/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND TALBERT HANNAH PETTIT
Tue 4/21/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 4/21/2020 6:00 PM FIELD 4 Girls 10 & Under ND SCOTT JESSICA COATS
Tue 4/21/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BR GARRETT BEN RUCK
Tue 4/21/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR MADES KATIE MILLER
Wed 4/22/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 14 & Under ND PAULS DOUG TOLLISON
Wed 4/22/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND SUMMERS BRIAN BOHL
Wed 4/22/2020 8:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND LANFERSIECK JOSEPH JOHNSON
Thu 4/23/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 4/23/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB GROSS RYAN LINDEMANN
Thu 4/23/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 4/23/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BR KOMAR ANDY BELVAL
Thu 4/23/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB GROSS TOM MILLER
Thu 4/23/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BB SCHROEDER SARAH VINSON
Fri 4/24/2020 6:00 PM FIELD 1 GMB Tournament
Fri 4/24/2020 6:00 PM FIELD 2 GMB Tournament
Fri 4/24/2020 6:00 PM FIELD 3 GMB Tournament
Fri 4/24/2020 6:00 PM FIELD 4 GMB Tournament
Fri 4/24/2020 6:00 PM FIELD 5 GMB Tournament
Fri 4/24/2020 6:00 PM FIELD 6 Field Closed
Fri 4/24/2020 6:00 PM FIELD 7 Field Closed
Sat 4/25/2020 8:00 AM FIELD 1 GMB Tournament
Sat 4/25/2020 8:00 AM FIELD 1 Team Pictures
Sat 4/25/2020 8:00 AM FIELD 2 GMB Tournament
Sat 4/25/2020 8:00 AM FIELD 3 GMB Tournament
Sat 4/25/2020 8:00 AM FIELD 4 GMB Tournament
Sat 4/25/2020 8:00 AM FIELD 5 GMB Tournament
Sat 4/25/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sat 4/25/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Sun 4/26/2020 8:00 AM FIELD 1 GMB Tournament
Sun 4/26/2020 8:00 AM FIELD 1 Team Pictures
Sun 4/26/2020 8:00 AM FIELD 2 GMB Tournament
Sun 4/26/2020 8:00 AM FIELD 3 GMB Tournament
Sun 4/26/2020 8:00 AM FIELD 4 GMB Tournament
Sun 4/26/2020 8:00 AM FIELD 5 GMB Tournament
Sun 4/26/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sun 4/26/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Mon 4/27/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND ALEXANDER REBECCA KANE
Mon 4/27/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND LANFERSIECK TIFFANY POGGAS
Mon 4/27/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW SCHATZ KEITH ELLIS
Mon 4/27/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND BOHL PRESTON GROSS
Mon 4/27/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR BRADY STEPHEN DODGE
Mon 4/27/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BB SCHUSTER GRANT THORNTON
Tue 4/28/2020 5:00 PM FIELD 2 MLB Pitch Hit Run
Tue 4/28/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 4/28/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 4/28/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under ND TROWER AMY THORNHILL
Tue 4/28/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR MADES TOM STEMM
Wed 4/29/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND WARREN JESSE WALTER
Wed 4/29/2020 6:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR LUTTRELL DOUG TAYLOR
Wed 4/29/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 14 & Under ND PAULS ERIC WENTZEL
Wed 4/29/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND SUMMERS PRESTON GROSS
Wed 4/29/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BW BOVA SCOTT MORRISON
Thu 4/30/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 4/30/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB GROSS BENJAMIN SMITH
Thu 4/30/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 4/30/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BR KOMAR JAY SCHROEDER
Thu 4/30/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB GROSS ADAM RABE
Thu 4/30/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BB BARROW NICHOLAS EMAS
Fri 5/1/2020 6:00 PM FIELD 1 Game 7 Tournament
Fri 5/1/2020 6:00 PM FIELD 2 Game 7 Tournament
Fri 5/1/2020 6:00 PM FIELD 3 Game 7 Tournament
Fri 5/1/2020 6:00 PM FIELD 4 Game 7 Tournament
Fri 5/1/2020 6:00 PM FIELD 5 Game 7 Tournament
Fri 5/1/2020 6:00 PM FIELD 6 Field Closed
Fri 5/1/2020 6:00 PM FIELD 7 Field Closed
Sat 5/2/2020 8:00 AM FIELD 1 Game 7 Tournament
Sat 5/2/2020 8:00 AM FIELD 2 Game 7 Tournament
Sat 5/2/2020 8:00 AM FIELD 3 Game 7 Tournament
Sat 5/2/2020 8:00 AM FIELD 4 Game 7 Tournament
Sat 5/2/2020 8:00 AM FIELD 5 Game 7 Tournament
Sat 5/2/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sat 5/2/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Sun 5/3/2020 8:00 AM FIELD 1 Game 7 Tournament
Sun 5/3/2020 8:00 AM FIELD 2 Game 7 Tournament
Sun 5/3/2020 8:00 AM FIELD 3 Game 7 Tournament
Sun 5/3/2020 8:00 AM FIELD 4 Game 7 Tournament
Sun 5/3/2020 8:00 AM FIELD 5 Game 7 Tournament
Sun 5/3/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sun 5/3/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Mon 5/4/2020 6:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR LUTTRELL PATRICK GIFFORD
Mon 5/4/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BW HERBST EILY CUMMINGS
Mon 5/4/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND SCOTT JAY PHILLIPS
Mon 5/4/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW ELLIS QUINN FLEXSENHAR
Mon 5/4/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND BUSBY MICHAEL EBERS
Mon 5/4/2020 8:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB CARRIKER CAROLINE KREPS
Mon 5/4/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR BRADY NICOLE HENDRIXSON
Mon 5/4/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW CASSELL JIM LYON
Tue 5/5/2020 5:30 PM FIELD 6 Girls 6 & Under - TRN2 ND HELFERS JENNIFER CHAMBERS
Tue 5/5/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 5/5/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under GW PETTIT SCOTT TALBERT
Tue 5/5/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 5/5/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BR EMMONS NOAH HERRIN
Tue 5/5/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BW CLARK BRAD KINNEAR
Tue 5/5/2020 8:00 PM FIELD 4 Girls 14 & Under ND PAULS NATHAN NEUMANN
Wed 5/6/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND POGGAS DAWN KLEINSCHRODT
Wed 5/6/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BR GARRETT DAN O'BRIEN
Wed 5/6/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 12 & Under BW LEAR ANDREW PERRY
Thu 5/7/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND PATEL DOUG STANZE
Thu 5/7/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 5/7/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND ALEXANDER BLAIR DAUB
Thu 5/7/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 5/7/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BR KOMAR SARAH VINSON
Thu 5/7/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB GROSS BRIAN BOHL
Thu 5/7/2020 8:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND TALBERT BRIAN GRAMLICH
Thu 5/7/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BB FREESE ERIK MONZYK
Fri 5/8/2020 5:30 PM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND WATERKOTTE STEPHEN GRELLE
Fri 5/8/2020 6:00 PM FIELD 2 8U House Tournament
Fri 5/8/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 11 & Under BW SCHATZ JIM LYON
Fri 5/8/2020 6:00 PM FIELD 4 8U House Tournament
Fri 5/8/2020 6:00 PM FIELD 7 8U House Tournament
Fri 5/8/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR BRADY MATTHEW SHIPLEY
Sat 5/9/2020 8:00 AM FIELD 2 8U House Tournament
Sat 5/9/2020 8:00 AM FIELD 4 8U House Tournament
Sat 5/9/2020 8:00 AM FIELD 7 8U House Tournament
Sat 5/9/2020 10:00 AM FIELD 1 Boys 14 & Under BR ROETTERING GREG MATTISON
Sat 5/9/2020 10:00 AM FIELD 3 Girls 10 & Under ND JOHNSON DAWN KLEINSCHRODT
Sat 5/9/2020 10:00 AM FIELD 5 Boys 13 & Under BR CARR MARK MURPHY
Sat 5/9/2020 12:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BW SOUCEK COLE VOIGT
Sat 5/9/2020 12:00 PM FIELD 5 Girls 12 & Under ND WEIDNER KEITH WALDRUP
Sat 5/9/2020 2:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BB BARROW MIKE FREESE
Sat 5/9/2020 4:00 PM FIELD 3 Boys 12 & Under BW LEAR ANDREW PERRY
Sat 5/9/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR EMMONS SHAWN LUESSE
Sun 5/10/2020 8:00 AM FIELD 2 8U House Tournament
Sun 5/10/2020 8:00 AM FIELD 4 8U House Tournament
Sun 5/10/2020 8:00 AM FIELD 7 8U House Tournament
Sun 5/10/2020 11:30 AM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND GROOM SCOTT HINGLE
Sun 5/10/2020 1:00 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND BURD MICHELLE PATEL
Sun 5/10/2020 2:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BR RUSZALA JOE PIRRELLO
Sun 5/10/2020 4:00 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND STANZE SARA BRYANT
Sun 5/10/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND GILES MATT HEADY
Sun 5/10/2020 7:00 PM FIELD 6 Girls 5 & Under - TRN1 ND BEGEMANN MAXX WATERKOTTE
Mon 5/11/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND GILES DIONNA HELFERS
Mon 5/11/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BR MILLER GREG HRDLICKA
Mon 5/11/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR SHERMAN WILLIAM COOK
Mon 5/11/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BR KOMAR JAY SCHROEDER
Mon 5/11/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB KOSANKE CHRIS KIEFER
Mon 5/11/2020 7:00 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND TEST BEN WARREN
Mon 5/11/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BW SCHULTE KEVIN GERTH
Tue 5/12/2020 5:30 PM FIELD 6 Girls 6 & Under - TRN2 ND HELFERS SCOTT MORRISON
Tue 5/12/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 5/12/2020 6:00 PM FIELD 2 Pitch Hit Run Rain Date
Tue 5/12/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 5/12/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BB FREESE NATHAN BARROW
Tue 5/12/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW ELLIS JIM LYON
Wed 5/13/2020 5:30 PM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND GROOM MAXX WATERKOTTE
Wed 5/13/2020 6:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR ROETTERING CRAIG WOODROW
Wed 5/13/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BB SCHUSTER STEVE EMMONS
Wed 5/13/2020 6:00 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND PARR SCOTT MORRISON
Thu 5/14/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND BURD MATT HEADY
Thu 5/14/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 5/14/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND KANE MIKE ELSTRO
Thu 5/14/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 5/14/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BW SCHULTE ANDREW PERRY
Thu 5/14/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB GROSS MIKAEL OLSON
Thu 5/14/2020 8:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB GROSS CAROLINE KREPS
Thu 5/14/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BW BOVA MATTHEW O'BRIEN
Fri 5/15/2020 5:30 PM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND WATERKOTTE JOE GROOM
Fri 5/15/2020 6:00 PM FIELD 1 Game 7 Tournament
Fri 5/15/2020 6:00 PM FIELD 2 Game 7 Tournament
Fri 5/15/2020 6:00 PM FIELD 3 Game 7 Tournament
Fri 5/15/2020 6:00 PM FIELD 4 Game 7 Tournament
Fri 5/15/2020 6:00 PM FIELD 5 Game 7 Tournament
Sat 5/16/2020 8:00 AM FIELD 1 Game 7 Tournament
Sat 5/16/2020 8:00 AM FIELD 2 Game 7 Tournament
Sat 5/16/2020 8:00 AM FIELD 3 Game 7 Tournament
Sat 5/16/2020 8:00 AM FIELD 4 Game 7 Tournament
Sat 5/16/2020 8:00 AM FIELD 5 Game 7 Tournament
Sat 5/16/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sat 5/16/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Sun 5/17/2020 8:00 AM FIELD 1 Game 7 Tournament
Sun 5/17/2020 8:00 AM FIELD 2 Game 7 Tournament
Sun 5/17/2020 8:00 AM FIELD 3 Game 7 Tournament
Sun 5/17/2020 8:00 AM FIELD 4 Game 7 Tournament
Sun 5/17/2020 8:00 AM FIELD 5 Game 7 Tournament
Sun 5/17/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sun 5/17/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Mon 5/18/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND PATEL MARY GILES
Mon 5/18/2020 6:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR LUTTRELL JOHN DAVIS
Mon 5/18/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BW HERBST SAMUEL HUFF
Mon 5/18/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND POGGAS KENT MURPHY
Mon 5/18/2020 6:00 PM FIELD 4 Girls 10 & Under ND JOHNSON JOE GIANINO
Mon 5/18/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND SUMMERS LISA GAUT
Mon 5/18/2020 7:00 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND BUSBY SARA BRYANT
Mon 5/18/2020 8:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND LANFERSIECK DAWN KLEINSCHRODT
Mon 5/18/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BW SCHULTE ANDREW ROYER
Tue 5/19/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND HELFERS JESSE WALTER
Tue 5/19/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 5/19/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND DAUB MIKE MAHER
Tue 5/19/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 5/19/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under ND TROWER JOE POELKER
Tue 5/19/2020 6:00 PM FIELD 5 Boys 14 & Under BR ROETTERING ANDREW PERRY
Tue 5/19/2020 8:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BR MILLER JOE BUEHLER
Tue 5/19/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR POHLMAN BRIAN EICHHOLZ
Wed 5/20/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND STANZE FRANK BUSBY
Wed 5/20/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BR MADES BLAKE CUNNINGHAM
Wed 5/20/2020 6:00 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND CHAMBERS BOB PARR
Wed 5/20/2020 7:00 PM FIELD 5 Men's Baseball League
Wed 5/20/2020 7:00 PM FIELD 6 Girls 5 & Under - TRN1 ND BEGEMANN JOE PIRRELLO
Wed 5/20/2020 8:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND POGGAS KELLI LANFERSIECK
Thu 5/21/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND GILES MICHELLE PATEL
Thu 5/21/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 5/21/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND KANE TOM SCHELMBAUER
Thu 5/21/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 5/21/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BW SCHULTE JERRY ROBERTS
Thu 5/21/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB GROSS JAYCE SUMMERS
Thu 5/21/2020 7:00 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND GILES BEN WARREN
Thu 5/21/2020 8:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB DOUGLAS PRESTON GROSS
Thu 5/21/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BB FREESE TOM STEMM
Fri 5/22/2020 6:00 PM FIELD 1 Memorial Day Weekend
Fri 5/22/2020 6:00 PM FIELD 2 Memorial Day Weekend
Fri 5/22/2020 6:00 PM FIELD 3 Memorial Day Weekend
Fri 5/22/2020 6:00 PM FIELD 4 Memorial Day Weekend
Fri 5/22/2020 6:00 PM FIELD 5 Memorial Day Weekend
Fri 5/22/2020 6:00 PM FIELD 6 Memorial Day Weekend
Fri 5/22/2020 6:00 PM FIELD 7 Memorial Day Weekend
Sat 5/23/2020 12:00 AM FIELD 1 Memorial Day Weekend
Sat 5/23/2020 12:00 AM FIELD 2 Memorial Day Weekend
Sat 5/23/2020 12:00 AM FIELD 3 Memorial Day Weekend
Sat 5/23/2020 12:00 AM FIELD 4 Memorial Day Weekend
Sat 5/23/2020 12:00 AM FIELD 5 Memorial Day Weekend
Sat 5/23/2020 12:00 AM FIELD 6 Memorial Day Weekend
Sat 5/23/2020 12:00 AM FIELD 7 Memorial Day Weekend
Sun 5/24/2020 12:00 AM FIELD 1 Memorial Day Weekend
Sun 5/24/2020 12:00 AM FIELD 2 Memorial Day Weekend
Sun 5/24/2020 12:00 AM FIELD 3 Memorial Day Weekend
Sun 5/24/2020 12:00 AM FIELD 4 Memorial Day Weekend
Sun 5/24/2020 12:00 AM FIELD 5 Memorial Day Weekend
Sun 5/24/2020 12:00 AM FIELD 6 Memorial Day Weekend
Sun 5/24/2020 12:00 AM FIELD 7 Memorial Day Weekend
Mon 5/25/2020 12:00 AM FIELD 1 Memorial Day Weekend
Mon 5/25/2020 12:00 AM FIELD 2 Memorial Day Weekend
Mon 5/25/2020 12:00 AM FIELD 3 Memorial Day Weekend
Mon 5/25/2020 12:00 AM FIELD 4 Memorial Day Weekend
Mon 5/25/2020 12:00 AM FIELD 5 Memorial Day Weekend
Mon 5/25/2020 12:00 AM FIELD 6 Memorial Day Weekend
Mon 5/25/2020 12:00 AM FIELD 7 Memorial Day Weekend
Tue 5/26/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND HELFERS JJ TEST
Tue 5/26/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 5/26/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND ALEXANDER TOM SCHELMBAUER
Tue 5/26/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 5/26/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR RUSZALA RYAN BURKHARDT
Tue 5/26/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BW CLARK BRIAN BONFANTI
Tue 5/26/2020 8:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB CARRIKER CAROLINE KREPS
Tue 5/26/2020 8:00 PM FIELD 4 Girls 12 & Under ND WEIDNER MATTHEW TIMM
Wed 5/27/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND PATEL FRANK BUSBY
Wed 5/27/2020 6:00 PM FIELD 1 Boys 14 & Under BR ROETTERING KEN REGEL
Wed 5/27/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 14 & Under ND PAULS JAMES AKINS
Wed 5/27/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under ND TROWER NICK SPILLENKOTHEN
Wed 5/27/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BR GARRETT DAN FLASCHAR
Wed 5/27/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BB SCHUSTER ADAM BICHSEL
Thu 5/28/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND TEST MARY GILES
Thu 5/28/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 5/28/2020 6:00 PM FIELD 2 7Up Tournament
Thu 5/28/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 5/28/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BR WOLF MARK DRINKARD
Thu 5/28/2020 6:00 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND CHAMBERS SCOTT MORRISON
Thu 5/28/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR POHLMAN D.J. VAUGHN
Fri 5/29/2020 6:00 PM FIELD 2 Diamond Softball Tournament
Fri 5/29/2020 6:00 PM FIELD 3 Diamond Softball Tournament
Fri 5/29/2020 6:00 PM FIELD 4 Diamond Softball Tournament
Fri 5/29/2020 6:00 PM FIELD 5 Diamond Softball Tournament
Fri 5/29/2020 6:00 PM FIELD 6 7Up Tournament
Fri 5/29/2020 6:00 PM FIELD 7 7Up Tournament
Sat 5/30/2020 8:00 AM FIELD 2 Diamond Softball Tournament
Sat 5/30/2020 8:00 AM FIELD 3 Diamond Softball Tournament
Sat 5/30/2020 8:00 AM FIELD 4 Diamond Softball Tournament
Sat 5/30/2020 8:00 AM FIELD 5 Diamond Softball Tournament
Sat 5/30/2020 8:00 AM FIELD 6 7Up Tournament
Sat 5/30/2020 8:00 AM FIELD 7 7Up Tournament
Sat 5/30/2020 10:00 AM FIELD 1 Boys 13 & Under BR CARR DAVID DRYSDALE
Sun 5/31/2020 8:00 AM FIELD 2 Diamond Softball Tournament
Sun 5/31/2020 8:00 AM FIELD 3 Diamond Softball Tournament
Sun 5/31/2020 8:00 AM FIELD 4 Diamond Softball Tournament
Sun 5/31/2020 8:00 AM FIELD 5 Diamond Softball Tournament
Sun 5/31/2020 8:00 AM FIELD 6 7Up Tournament
Sun 5/31/2020 8:00 AM FIELD 7 7Up Tournament
Mon 6/1/2020 6:00 PM FIELD 1 Cardinal Night
Mon 6/1/2020 6:00 PM FIELD 2 Cardinal Night
Mon 6/1/2020 6:00 PM FIELD 3 Cardinal Night
Mon 6/1/2020 6:00 PM FIELD 4 Cardinal Night
Mon 6/1/2020 6:00 PM FIELD 5 Cardinal Night
Mon 6/1/2020 6:00 PM FIELD 6 Cardinal Night
Mon 6/1/2020 6:00 PM FIELD 7 Cardinal Night
Tue 6/2/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND HELFERS MARY GILES
Tue 6/2/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 6/2/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB CARRIKER BENJAMIN SMITH
Tue 6/2/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 6/2/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BW LEAR STEPHEN SAVIS
Tue 6/2/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Wed 6/3/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 14 & Under ND PAULS ERIC WENTZEL
Wed 6/3/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under ND TROWER JASON TRAMMEL
Wed 6/3/2020 8:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND LANFERSIECK KENT MURPHY
Thu 6/4/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 6/4/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND ALEXANDER ADAM WATSON
Thu 6/4/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 6/4/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW SCHATZ WILLIAM EVANS
Thu 6/4/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Thu 6/4/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND BOHL JAYCE SUMMERS
Fri 6/5/2020 5:30 PM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND WATERKOTTE KEVIN ROGAN
Fri 6/5/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB DOUGLAS PRESTON GROSS
Fri 6/5/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 11 & Under BR WOLF HEATHER DINA
Fri 6/5/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BR SHERMAN MARK BRADY
Fri 6/5/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BR GARRETT BRAD KINNEAR
Fri 6/5/2020 8:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB GROSS SHANNON DOUGLAS
Sat 6/6/2020 9:30 AM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND BUSBY AARON BURD
Sat 6/6/2020 10:00 AM FIELD 2 Girls 8 & Under ND TALBERT LEO BREAULT
Sat 6/6/2020 10:00 AM FIELD 3 Boys 10 & Under BW SCHULTE CHRIS BOVA
Sat 6/6/2020 10:00 AM FIELD 4 Boys 11 & Under BW ELLIS JUSTIN SELF
Sat 6/6/2020 10:00 AM FIELD 5 Boys 13 & Under BR CARR JASON SCHNEIDER
Sat 6/6/2020 12:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under GW PETTIT DOUG JAMES
Sat 6/6/2020 12:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BB BARROW ERIK MONZYK
Sat 6/6/2020 12:30 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND STANZE MIKE MANN
Sat 6/6/2020 2:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BR MILLER MARC DIPPEL
Sat 6/6/2020 4:00 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND PATEL MIKE MANN
Sat 6/6/2020 7:00 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND PARR PHILIP LUECKING
Sun 6/7/2020 11:30 AM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND GROOM STEPHEN GRELLE
Sun 6/7/2020 11:30 AM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND BOHL MIKAEL OLSON
Sun 6/7/2020 12:00 PM FIELD 5 Girls 12 & Under ND WEIDNER SHAWN LUESSE
Sun 6/7/2020 1:30 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND SUMMERS CHRIS KIEFER
Sun 6/7/2020 2:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND KANE ADAM WATSON
Sun 6/7/2020 2:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BB SCHUSTER NOAH HERRIN
Sun 6/7/2020 2:30 PM FIELD 6 Girls 5 & Under - TRN1 ND BEGEMANN KEVIN ROGAN
Sun 6/7/2020 3:30 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BR GARRETT BRIAN BONFANTI
Sun 6/7/2020 4:00 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND WARREN KELSEY SCHAAF
Sun 6/7/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND GILES KELSEY SCHAAF
Sun 6/7/2020 5:30 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND BURD DOUG STANZE
Sun 6/7/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BW SOUCEK BONNIE SKRENTA
Sun 6/7/2020 7:00 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND TEST DIONNA HELFERS
Sun 6/7/2020 7:00 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND GILES DOUG STANZE
Mon 6/8/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND DAUB ASHLEY GOLDBAUGH
Mon 6/8/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND LANFERSIECK DAWN KLEINSCHRODT
Mon 6/8/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BB SCHROEDER STEPHEN SHEKAS
Mon 6/8/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BW BOVA ANDREW BAXTER
Mon 6/8/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR MADES STEVE WUNDERLICH
Tue 6/9/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 6/9/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BW HERBST MEGAN MULVIHILL
Tue 6/9/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 6/9/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BB FREESE TOM STEMM
Tue 6/9/2020 8:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND ALEXANDER MIKE ELSTRO
Tue 6/9/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BW SCHULTE MARK LEAR
Wed 6/10/2020 6:00 PM FIELD 1 Manchester Legion
Wed 6/10/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 14 & Under ND PAULS JAMES AKINS
Wed 6/10/2020 6:00 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND PARR SEAN HANNAN
Wed 6/10/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BW SOUCEK BRIAN EADS
Thu 6/11/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 6/11/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND ALEXANDER MIKE MAHER
Thu 6/11/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 6/11/2020 6:00 PM FIELD 4 Girls 10 & Under ND POGGAS JOSEPH JOHNSON
Thu 6/11/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Thu 6/11/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB GROSS DAVID KOSANKE
Thu 6/11/2020 8:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND DAUB TOM SCHELMBAUER
Thu 6/11/2020 8:00 PM FIELD 4 Girls 10 & Under ND POGGAS KENT MURPHY
Fri 6/12/2020 6:00 PM FIELD 1 GMB Tournament
Fri 6/12/2020 6:00 PM FIELD 2 GMB Tournament
Fri 6/12/2020 6:00 PM FIELD 3 GMB Tournament
Fri 6/12/2020 6:00 PM FIELD 4 GMB Tournament
Fri 6/12/2020 6:00 PM FIELD 5 GMB Tournament
Fri 6/12/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB KOSANKE MIKAEL OLSON
Sat 6/13/2020 8:00 AM FIELD 1 GMB Tournament
Sat 6/13/2020 8:00 AM FIELD 2 GMB Tournament
Sat 6/13/2020 8:00 AM FIELD 3 GMB Tournament
Sat 6/13/2020 8:00 AM FIELD 4 GMB Tournament
Sat 6/13/2020 8:00 AM FIELD 5 GMB Tournament
Sat 6/13/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sat 6/13/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Sun 6/14/2020 8:00 AM FIELD 1 GMB Tournament
Sun 6/14/2020 8:00 AM FIELD 2 GMB Tournament
Sun 6/14/2020 8:00 AM FIELD 3 GMB Tournament
Sun 6/14/2020 8:00 AM FIELD 4 GMB Tournament
Sun 6/14/2020 8:00 AM FIELD 5 GMB Tournament
Sun 6/14/2020 8:00 AM FIELD 6 Field Closed
Sun 6/14/2020 8:00 AM FIELD 7 Field Closed
Mon 6/15/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND PATEL MICHAEL EBERS
Mon 6/15/2020 6:00 PM FIELD 1 Manchester Legion
Mon 6/15/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB DOUGLAS RYAN LINDEMANN
Mon 6/15/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND JOHNSON JOE GIANINO
Mon 6/15/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BB FREESE BENJAMIN SMITH
Mon 6/15/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND BUSBY MIKE MANN
Mon 6/15/2020 7:00 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND STANZE MICHAEL EBERS
Mon 6/15/2020 8:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND SCOTT TRISHA TALLEUR
Mon 6/15/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BB BARROW ERIK MONZYK
Tue 6/16/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND HELFERS BEN WARREN
Tue 6/16/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 6/16/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 6/16/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BB SCHROEDER ANDY BELVAL
Tue 6/16/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Tue 6/16/2020 7:00 PM FIELD 6 Girls 6 & Under - TRN2 ND HELFERS ASHLEIGH HOWREN
Tue 6/16/2020 8:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under GW PETTIT TRACY GOWER
Tue 6/16/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under ND TROWER BRIAN GAY
Wed 6/17/2020 6:00 PM FIELD 1 Manchester Legion
Wed 6/17/2020 6:00 PM FIELD 1 15U House Tournament
Wed 6/17/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND SCOTT KEITH EMGE
Wed 6/17/2020 6:00 PM FIELD 5 15U House Tournament
Wed 6/17/2020 6:00 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND CHAMBERS ASHLEIGH HOWREN
Wed 6/17/2020 8:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND JOHNSON KELLI LANFERSIECK
Thu 6/18/2020 5:30 PM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND WATERKOTTE SCOTT HINGLE
Thu 6/18/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 6/18/2020 6:00 PM FIELD 1 15U House Tournament
Thu 6/18/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND TALBERT TRACY GOWER
Thu 6/18/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 6/18/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW CASSELL WILLIAM EVANS
Thu 6/18/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Thu 6/18/2020 6:00 PM FIELD 5 15U House Tournament
Thu 6/18/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BW CLARK BEN RUCK
Thu 6/18/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW SCHATZ JUSTIN SELF
Fri 6/19/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND GILES DHANI MILLER
Fri 6/19/2020 6:00 PM FIELD 1 15U House Tournament
Fri 6/19/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND KANE BLAIR DAUB
Fri 6/19/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR BRADY CHRIS CHAMPLIN
Fri 6/19/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR RUSZALA PAUL FAULSTICH
Fri 6/19/2020 6:00 PM FIELD 5 15U House Tournament
Fri 6/19/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BW SOUCEK STEPHEN HERRIES
Fri 6/19/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BR EMMONS JARED SILVA
Sat 6/20/2020 8:00 AM FIELD 1 15U House Tournament
Sat 6/20/2020 8:00 AM FIELD 5 15U House Tournament
Sat 6/20/2020 9:30 AM FIELD 6 4 & Under - Combined ND WARREN DIONNA HELFERS
Sat 6/20/2020 9:30 AM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND BURD MICHAEL EBERS
Sat 6/20/2020 10:00 AM FIELD 2 Girls 8 & Under GW PETTIT LEO BREAULT
Sat 6/20/2020 11:00 AM FIELD 6 4 & Under - Combined ND TEST JESSE WALTER
Sat 6/20/2020 12:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND DAUB APRIL ROMBACH
Sat 6/20/2020 12:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BR RUSZALA STEPHAINE SINCLAIR
Sat 6/20/2020 12:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BW LEAR JERRY ROBERTS
Sat 6/20/2020 2:00 PM FIELD 3 Boys 11 & Under BW ELLIS DAVID ECKERT
Sat 6/20/2020 2:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BB BARROW BENJAMIN SMITH
Sat 6/20/2020 4:00 PM FIELD 3 Girls 12 & Under ND WEIDNER DESIREE ROBISON
Sun 6/21/2020 8:00 AM FIELD 1 15U House Tournament
Sun 6/21/2020 8:00 AM FIELD 5 15U House Tournament
Sun 6/21/2020 11:30 AM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND GROOM KEVIN ROGAN
Sun 6/21/2020 11:30 AM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND GILES FRANK BUSBY
Sun 6/21/2020 12:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BB SCHROEDER SARAH VINSON
Sun 6/21/2020 1:00 PM FIELD 6 Girls 5 & Under - TRN1 ND BEGEMANN JOE GROOM
Sun 6/21/2020 2:00 PM FIELD 4 Girls 10 & Under ND POGGAS JOE GIANINO
Sun 6/21/2020 3:30 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND SUMMERS TOM MILLER
Sun 6/21/2020 4:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BW HERBST DAN FLASCHAR
Sun 6/21/2020 4:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BW BOVA KEVIN GERTH
Sun 6/21/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND TALBERT DOUG JAMES
Mon 6/22/2020 8:00 AM FIELD 1 Pat Perry Camp
Mon 6/22/2020 8:00 AM FIELD 2 Pat Perry Camp
Mon 6/22/2020 8:00 AM FIELD 3 Pat Perry Camp
Mon 6/22/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BB FREESE NICHOLAS EMAS
Mon 6/22/2020 6:00 PM FIELD 4 Girls 10 & Under ND LANFERSIECK JOE GIANINO
Mon 6/22/2020 8:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB DOUGLAS BENJAMIN SMITH
Mon 6/22/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR BRADY ELISE LAPKE
Mon 6/22/2020 8:00 PM FIELD 4 Girls 10 & Under ND JOHNSON KENT MURPHY
Tue 6/23/2020 8:00 AM FIELD 1 Pat Perry Camp
Tue 6/23/2020 8:00 AM FIELD 2 Pat Perry Camp
Tue 6/23/2020 8:00 AM FIELD 3 Pat Perry Camp
Tue 6/23/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND HELFERS DHANI MILLER
Tue 6/23/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 6/23/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BW HERBST RYAN SHIRLEY
Tue 6/23/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 6/23/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BW LEAR CHRISTEN SCHULTE
Tue 6/23/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Tue 6/23/2020 7:00 PM FIELD 6 Girls 6 & Under - TRN2 ND HELFERS ASHLEIGH HOWREN
Tue 6/23/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BR WOLF SETH MOUSER
Wed 6/24/2020 8:00 AM FIELD 1 Pat Perry Camp
Wed 6/24/2020 8:00 AM FIELD 2 Pat Perry Camp
Wed 6/24/2020 8:00 AM FIELD 3 Pat Perry Camp
Wed 6/24/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND WARREN MARY GILES
Wed 6/24/2020 6:00 PM FIELD 1 Manchester Legion
Wed 6/24/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR EMMONS GRANT THORNTON
Wed 6/24/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BW CLARK DAN FLASCHAR
Wed 6/24/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 11 & Under BW CASSELL ANDREW PERRY
Thu 6/25/2020 8:00 AM FIELD 1 Pat Perry Camp
Thu 6/25/2020 8:00 AM FIELD 2 Pat Perry Camp
Thu 6/25/2020 8:00 AM FIELD 3 Pat Perry Camp
Thu 6/25/2020 5:30 PM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND WATERKOTTE WILFRED HERN
Thu 6/25/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 6/25/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB CARRIKER RYAN LINDEMANN
Thu 6/25/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 6/25/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 12 & Under BW LEAR WILLIAM LAYTON
Thu 6/25/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Thu 6/25/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND BOHL ADAM RABE
Thu 6/25/2020 8:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND KANE ASHLEY GOLDBAUGH
Thu 6/25/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BR WOLF MATT SIEMER
Fri 6/26/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BR RUSZALA ROCKY LAROCK
Fri 6/26/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW ELLIS ANDREW PERRY
Fri 6/26/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND PATEL AARON BURD
Fri 6/26/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BW BOVA CHRISTEN SCHULTE
Fri 6/26/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW SCHATZ GARY CASSELL
Sat 6/27/2020 9:30 AM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB KOSANKE ADAM RABE
Sat 6/27/2020 10:00 AM FIELD 2 Girls 8 & Under GW PETTIT DONALD JACQUIN
Sat 6/27/2020 10:00 AM FIELD 3 Boys 10 & Under BW SCHULTE ANDREW BAXTER
Sat 6/27/2020 11:30 AM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND STANZE MICHELLE PATEL
Sat 6/27/2020 12:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND KANE MIKE MAHER
Sat 6/27/2020 12:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR EMMONS ADAM BICHSEL
Sat 6/27/2020 12:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BR WOLF PAT KELLEY
Sat 6/27/2020 2:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR SHERMAN HOLLY DRAINER
Sat 6/27/2020 2:00 PM FIELD 4 Girls 12 & Under ND WEIDNER ANGELA STEELE
Sat 6/27/2020 3:30 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND CHAMBERS NATALIE HUGHES
Sat 6/27/2020 4:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND DAUB ADAM WATSON
Sat 6/27/2020 4:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND SCOTT JAY PHILLIPS
Sat 6/27/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BR MADES MICHELLE FUSSNER
Sun 6/28/2020 11:30 AM FIELD 6 4 & Under - Combined ND GILES JESSE WALTER
Sun 6/28/2020 11:30 AM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND BOHL LISA GAUT
Sun 6/28/2020 12:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BR MILLER DANNY KRULL
Sun 6/28/2020 12:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BB SCHUSTER SHAWN LUESSE
Sun 6/28/2020 12:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BW SOUCEK ANDREW PERRY
Sun 6/28/2020 12:00 PM FIELD 5 Boys 13 & Under BR CARR MARK MURPHY
Sun 6/28/2020 1:30 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND BURD MARY GILES
Sun 6/28/2020 2:00 PM FIELD 3 Boys 11 & Under BW SCHATZ DAVID ECKERT
Sun 6/28/2020 2:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW CASSELL JUSTIN SELF
Sun 6/28/2020 3:30 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND PARR ASHLEIGH HOWREN
Sun 6/28/2020 4:00 PM FIELD 3 Boys 12 & Under BW SCHULTE WILLIAM LAYTON
Sun 6/28/2020 6:00 PM FIELD 3 Girls 10 & Under ND SCOTT ELLEN GARNER
Mon 6/29/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND BUSBY MATT HEADY
Mon 6/29/2020 6:00 PM FIELD 1 Manchester Legion
Mon 6/29/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 9 & Under BR POHLMAN DANIEL MAKOWSKY
Mon 6/29/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR MADES MICHAEL BOMMARITO
Mon 6/29/2020 6:00 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND CHAMBERS PHILIP LUECKING
Mon 6/29/2020 7:00 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND TEST DHANI MILLER
Mon 6/29/2020 8:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under ND TALBERT DONALD JACQUIN
Mon 6/29/2020 8:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR SHERMAN CRAIG COLEMAN
Mon 6/29/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BR BRADY WILLIAM COOK
Tue 6/30/2020 5:30 PM FIELD 6 Girls 6 & Under - TRN2 ND HELFERS NATALIE HUGHES
Tue 6/30/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 6/30/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BR MILLER RYAN BURKIS
Tue 6/30/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 6/30/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 9 & Under BR POHLMAN GEOF MASSA
Tue 6/30/2020 8:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BW SCHULTE MATTHEW O'BRIEN
Wed 7/1/2020 6:00 PM FIELD 1 Manchester Legion
Wed 7/1/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BB SCHUSTER KEVIN GARTHE
Wed 7/1/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BR GARRETT JENNIFER CLARK
Wed 7/1/2020 7:00 PM FIELD 5 Men's Baseball League
Thu 7/2/2020 5:30 PM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND GROOM ALICE BEGEMANN
Thu 7/2/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 7/2/2020 6:00 PM FIELD 2 Girls 8 & Under GW PETTIT BRIAN GRAMLICH
Thu 7/2/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 7/2/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW CASSELL KEITH ELLIS
Thu 7/2/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Thu 7/2/2020 6:00 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND PARR ASHLEIGH HOWREN
Fri 7/3/2020 6:00 PM FIELD 1 4th of July Weekend
Fri 7/3/2020 6:00 PM FIELD 2 4th of July Weekend
Fri 7/3/2020 6:00 PM FIELD 3 4th of July Weekend
Fri 7/3/2020 6:00 PM FIELD 4 4th of July Weekend
Fri 7/3/2020 6:00 PM FIELD 5 4th of July Weekend
Fri 7/3/2020 6:00 PM FIELD 6 4th of July Weekend
Fri 7/3/2020 6:00 PM FIELD 7 4th of July Weekend
Sat 7/4/2020 12:00 AM FIELD 1 4th of July Weekend
Sat 7/4/2020 12:00 AM FIELD 2 4th of July Weekend
Sat 7/4/2020 12:00 AM FIELD 3 4th of July Weekend
Sat 7/4/2020 12:00 AM FIELD 4 4th of July Weekend
Sat 7/4/2020 12:00 AM FIELD 5 4th of July Weekend
Sat 7/4/2020 12:00 AM FIELD 6 4th of July Weekend
Sat 7/4/2020 12:00 AM FIELD 7 4th of July Weekend
Sun 7/5/2020 12:00 AM FIELD 1 4th of July Weekend
Sun 7/5/2020 12:00 AM FIELD 2 4th of July Weekend
Sun 7/5/2020 12:00 AM FIELD 3 4th of July Weekend
Sun 7/5/2020 12:00 AM FIELD 4 4th of July Weekend
Sun 7/5/2020 12:00 AM FIELD 5 4th of July Weekend
Sun 7/5/2020 12:00 AM FIELD 6 4th of July Weekend
Sun 7/5/2020 12:00 AM FIELD 7 4th of July Weekend
Mon 7/6/2020 5:30 PM FIELD 6 Boys 6 & Under - TRN2 ND GILES MIKE MANN
Mon 7/6/2020 6:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BW SCHULTE SCOTT MORRISON
Mon 7/6/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 10 & Under BR SHERMAN KEITH FLOYD
Mon 7/6/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Mon 7/6/2020 6:00 PM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB KOSANKE BRIAN BOHL
Tue 7/7/2020 5:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND HELFERS KELSEY SCHAAF
Tue 7/7/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 7/7/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BW HERBST CAREY PREWITT
Tue 7/7/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Tue 7/7/2020 6:00 PM FIELD 4 Boys 11 & Under BW CASSELL NATHAN SCHATZ
Tue 7/7/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Tue 7/7/2020 7:00 PM FIELD 6 Girls 6 & Under - TRN2 ND HELFERS BOB PARR
Tue 7/7/2020 8:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BR MILLER NOAH HERRIN
Wed 7/8/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Thu 7/9/2020 5:30 PM FIELD 6 Girls 5 & Under - TRN1 ND BEGEMANN SCOTT HINGLE
Thu 7/9/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 7/9/2020 6:00 PM FIELD 2 Boys 8 & Under BB DOUGLAS COREY CARRIKER
Thu 7/9/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Thu 7/9/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Fri 7/10/2020 5:30 PM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND WATERKOTTE ALICE BEGEMANN
Fri 7/10/2020 6:00 PM FIELD 1 Game 7 Tournament
Fri 7/10/2020 6:00 PM FIELD 2 Game 7 Tournament
Fri 7/10/2020 6:00 PM FIELD 3 Game 7 Tournament
Fri 7/10/2020 6:00 PM FIELD 4 Game 7 Tournament
Fri 7/10/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Fri 7/10/2020 6:00 PM FIELD 5 Game 7 Tournament
Fri 7/10/2020 7:00 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND GILES BILL WAECKERLE
Sat 7/11/2020 8:00 AM FIELD 1 Game 7 Tournament
Sat 7/11/2020 8:00 AM FIELD 2 Game 7 Tournament
Sat 7/11/2020 8:00 AM FIELD 3 Game 7 Tournament
Sat 7/11/2020 8:00 AM FIELD 4 Game 7 Tournament
Sat 7/11/2020 8:00 AM FIELD 5 Game 7 Tournament
Sat 7/11/2020 9:30 AM FIELD 6 5 & Under combined - TRN1 ND GROOM JOE PIRRELLO
Sat 7/11/2020 9:30 AM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 ND BOHL TOM MILLER
Sat 7/11/2020 11:00 AM FIELD 6 4 & Under - Combined ND WARREN BILL WAECKERLE
Sat 7/11/2020 11:30 AM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND BUSBY DOUG STANZE
Sat 7/11/2020 12:30 PM FIELD 6 4 & Under - Combined ND TEST BILL WAECKERLE
Sat 7/11/2020 1:00 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND BURD SARA BRYANT
Sat 7/11/2020 2:30 PM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND STANZE AARON BURD
Sat 7/11/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Sun 7/12/2020 8:00 AM FIELD 1 Game 7 Tournament
Sun 7/12/2020 8:00 AM FIELD 2 Game 7 Tournament
Sun 7/12/2020 8:00 AM FIELD 3 Game 7 Tournament
Sun 7/12/2020 8:00 AM FIELD 4 Game 7 Tournament
Sun 7/12/2020 8:00 AM FIELD 5 Game 7 Tournament
Sun 7/12/2020 3:30 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND PARR NATALIE HUGHES
Sun 7/12/2020 5:00 PM FIELD 7 Girls 6 & Under - TRN2 ND CHAMBERS ASHLEIGH HOWREN
Sun 7/12/2020 6:00 PM FIELD 5 Manchester Legion
Tue 7/14/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 7/14/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 7/16/2020 5:30 PM FIELD 6 Girls 5 & Under - TRN1 ND BEGEMANN WILFRED HERN
Thu 7/16/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 7/16/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Sat 7/18/2020 9:30 AM FIELD 6 4 & Under - Combined ND WARREN JJ TEST
Sat 7/18/2020 9:30 AM FIELD 7 Boys 6 & Under - TRN2 ND GILES SARA BRYANT
Sat 7/18/2020 10:00 AM FIELD 4 Boys 9 & Under BW SOUCEK SEAN LYNCH
Sat 7/18/2020 11:30 AM FIELD 7 Boys 7 & Under - TRN3 BB KOSANKE JAYCE SUMMERS
Sat 7/18/2020 12:00 PM FIELD 3 Boys 10 & Under BR SHERMAN CHRIS CHAMPLIN
Tue 7/21/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 7/21/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 7/23/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 7/23/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Tue 7/28/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 7/28/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 7/30/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 7/30/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Sat 8/1/2020 8:00 AM FIELD 1 International Games
Sat 8/1/2020 8:00 AM FIELD 2 International Games
Sat 8/1/2020 8:00 AM FIELD 3 International Games
Sat 8/1/2020 8:00 AM FIELD 4 International Games
Sat 8/1/2020 8:00 AM FIELD 5 International Games
Sun 8/2/2020 8:00 AM FIELD 1 International Games
Sun 8/2/2020 8:00 AM FIELD 2 International Games
Sun 8/2/2020 8:00 AM FIELD 3 International Games
Sun 8/2/2020 8:00 AM FIELD 4 International Games
Sun 8/2/2020 8:00 AM FIELD 5 International Games
Mon 8/3/2020 6:00 PM FIELD 1 International Games
Mon 8/3/2020 6:00 PM FIELD 2 International Games
Mon 8/3/2020 6:00 PM FIELD 3 International Games
Mon 8/3/2020 6:00 PM FIELD 4 International Games
Mon 8/3/2020 6:00 PM FIELD 5 International Games
Tue 8/4/2020 6:00 PM FIELD 1 International Games
Tue 8/4/2020 6:00 PM FIELD 2 International Games
Tue 8/4/2020 6:00 PM FIELD 3 International Games
Tue 8/4/2020 6:00 PM FIELD 4 International Games
Tue 8/4/2020 6:00 PM FIELD 5 International Games
Wed 8/5/2020 6:00 PM FIELD 1 International Games
Wed 8/5/2020 6:00 PM FIELD 2 International Games
Wed 8/5/2020 6:00 PM FIELD 3 International Games
Wed 8/5/2020 6:00 PM FIELD 4 International Games
Wed 8/5/2020 6:00 PM FIELD 5 International Games
Thu 8/6/2020 6:00 PM FIELD 1 International Games
Thu 8/6/2020 6:00 PM FIELD 2 International Games
Thu 8/6/2020 6:00 PM FIELD 3 International Games
Thu 8/6/2020 6:00 PM FIELD 4 International Games
Thu 8/6/2020 6:00 PM FIELD 5 International Games
Fri 8/7/2020 6:00 PM FIELD 1 International Games
Fri 8/7/2020 6:00 PM FIELD 2 International Games
Fri 8/7/2020 6:00 PM FIELD 3 International Games
Fri 8/7/2020 6:00 PM FIELD 4 International Games
Fri 8/7/2020 6:00 PM FIELD 5 International Games
Sat 8/8/2020 8:00 AM FIELD 1 International Games
Sat 8/8/2020 8:00 AM FIELD 2 International Games
Sat 8/8/2020 8:00 AM FIELD 3 International Games
Sat 8/8/2020 8:00 AM FIELD 4 International Games
Sat 8/8/2020 8:00 AM FIELD 5 International Games
Sun 8/9/2020 8:00 AM FIELD 1 International Games
Sun 8/9/2020 8:00 AM FIELD 2 International Games
Sun 8/9/2020 8:00 AM FIELD 3 International Games
Sun 8/9/2020 8:00 AM FIELD 4 International Games
Sun 8/9/2020 8:00 AM FIELD 5 International Games
Mon 8/10/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 8/10/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 8/11/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 8/11/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 8/13/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 8/13/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Mon 8/17/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 8/17/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 8/18/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 8/18/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 8/20/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 8/20/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Mon 8/24/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 8/24/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 8/25/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 8/25/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 8/27/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 8/27/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Mon 8/31/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 8/31/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 9/1/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 9/1/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 9/3/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 9/3/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Fri 9/4/2020 6:00 PM FIELD 1 Labor Day Weekend
Fri 9/4/2020 6:00 PM FIELD 2 Labor Day Weekend
Fri 9/4/2020 6:00 PM FIELD 3 Labor Day Weekend
Fri 9/4/2020 6:00 PM FIELD 4 Labor Day Weekend
Fri 9/4/2020 6:00 PM FIELD 5 Labor Day Weekend
Fri 9/4/2020 6:00 PM FIELD 6 Labor Day Weekend
Fri 9/4/2020 6:00 PM FIELD 7 Labor Day Weekend
Sat 9/5/2020 8:00 AM FIELD 1 Labor Day Weekend
Sat 9/5/2020 8:00 AM FIELD 2 Labor Day Weekend
Sat 9/5/2020 8:00 AM FIELD 3 Labor Day Weekend
Sat 9/5/2020 8:00 AM FIELD 4 Labor Day Weekend
Sat 9/5/2020 8:00 AM FIELD 5 Labor Day Weekend
Sat 9/5/2020 8:00 AM FIELD 6 Labor Day Weekend
Sat 9/5/2020 8:00 AM FIELD 7 Labor Day Weekend
Sun 9/6/2020 8:00 AM FIELD 1 Labor Day Weekend
Sun 9/6/2020 8:00 AM FIELD 2 Labor Day Weekend
Sun 9/6/2020 8:00 AM FIELD 3 Labor Day Weekend
Sun 9/6/2020 8:00 AM FIELD 4 Labor Day Weekend
Sun 9/6/2020 8:00 AM FIELD 5 Labor Day Weekend
Sun 9/6/2020 8:00 AM FIELD 6 Labor Day Weekend
Sun 9/6/2020 8:00 AM FIELD 7 Labor Day Weekend
Mon 9/7/2020 8:00 AM FIELD 1 Labor Day Weekend
Mon 9/7/2020 8:00 AM FIELD 2 Labor Day Weekend
Mon 9/7/2020 8:00 AM FIELD 3 Labor Day Weekend
Mon 9/7/2020 8:00 AM FIELD 4 Labor Day Weekend
Mon 9/7/2020 8:00 AM FIELD 5 Labor Day Weekend
Mon 9/7/2020 8:00 AM FIELD 6 Labor Day Weekend
Mon 9/7/2020 8:00 AM FIELD 7 Labor Day Weekend
Mon 9/7/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 9/7/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 9/8/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 9/8/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 9/10/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 9/10/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Sat 9/12/2020 8:00 AM FIELD 1 GMB Tournament
Sat 9/12/2020 8:00 AM FIELD 2 GMB Tournament
Sat 9/12/2020 8:00 AM FIELD 3 GMB Tournament
Sat 9/12/2020 8:00 AM FIELD 4 GMB Tournament
Sat 9/12/2020 8:00 AM FIELD 5 GMB Tournament
Sun 9/13/2020 8:00 AM FIELD 1 GMB Tournament
Sun 9/13/2020 8:00 AM FIELD 2 GMB Tournament
Sun 9/13/2020 8:00 AM FIELD 3 GMB Tournament
Sun 9/13/2020 8:00 AM FIELD 4 GMB Tournament
Sun 9/13/2020 8:00 AM FIELD 5 GMB Tournament
Mon 9/14/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 9/14/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 9/15/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 9/15/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 9/17/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 9/17/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Mon 9/21/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 9/21/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 9/22/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 9/22/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 9/24/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 9/24/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Sun 9/27/2020 8:00 AM FIELD 4 Breast Cancer Kickball
Sun 9/27/2020 8:00 AM FIELD 5 Breast Cancer Kickball
Mon 9/28/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 9/28/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 9/29/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 9/29/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 10/1/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 10/1/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Mon 10/5/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 10/5/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 10/6/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 10/6/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 10/8/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 10/8/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Mon 10/12/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 10/12/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 10/13/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 10/13/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 10/15/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 10/15/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Mon 10/19/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 10/19/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 10/20/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 10/20/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 10/22/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 10/22/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball
Mon 10/26/2020 6:00 PM FIELD 1 Church League
Mon 10/26/2020 6:00 PM FIELD 3 Church League
Tue 10/27/2020 6:00 PM FIELD 1 Coed Softball
Tue 10/27/2020 6:00 PM FIELD 3 Coed Softball
Thu 10/29/2020 6:00 PM FIELD 1 Men's Softball
Thu 10/29/2020 6:00 PM FIELD 3 Men's Softball