Site Schedule

Start Date Field Division Rank Home Team Away Team
Thu 8/13/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 8/13/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Sat 8/15/2020 8:00 AM  FIELD 2      Kickball   
Sat 8/15/2020 12:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BR   MADES  ROCKY LAROCK 
Sat 8/15/2020 2:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  BR   SHERMAN  WILLIAM COOK 
Sat 8/15/2020 2:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BR   RUSZALA  STEVE WUNDERLICH 
Sat 8/15/2020 6:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  BW   BOVA  MATTHEW O'BRIEN 
Sat 8/15/2020 8:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  BR   EMMONS  ADAM BICHSEL 
Sun 8/16/2020 12:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  GW   ALEXANDER  BRIAN GRAMLICH 
Sun 8/16/2020 12:00 PM  FIELD 2      Komar reserved - practice   
Sun 8/16/2020 2:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  BB   TROWER  DANIEL WALSH 
Sun 8/16/2020 2:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BB   BARROW  DANIEL MAKOWSKY 
Sun 8/16/2020 4:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  BW   SCHULTE  KEVIN GERTH 
Sun 8/16/2020 4:00 PM  FIELD 4  Boys 11 & Under  BW   ELLIS  WILLIAM EVANS 
Sun 8/16/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   KANE  ADAM WATSON 
Mon 8/17/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   GILES  KEVIN ROGAN 
Mon 8/17/2020 6:00 PM  FIELD 2  Boys 12 & Under  BR   KOMAR  SARAH VINSON 
Mon 8/17/2020 6:00 PM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   CHAMBERS  BOB PARR 
Mon 8/17/2020 7:00 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   BRANING  JOE PIRRELLO 
Mon 8/17/2020 8:00 PM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BW   HERBST  CAREY PREWITT 
Tue 8/18/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 8/18/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   ALEXANDER  BLAIR DAUB 
Tue 8/18/2020 6:00 PM  FIELD 2      Komar reserved - practice   
Tue 8/18/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Tue 8/18/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BR   RUSZALA  JASON MADES 
Tue 8/18/2020 8:00 PM  FIELD 4  Girls 10 & Under  ND   LANFERSIECK  MIKE ELSTRO 
Wed 8/19/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   KANE  MIKE ELSTRO 
Wed 8/19/2020 6:00 PM  FIELD 3  Girls 14 & Under  ND   PAULS  NATHAN NEUMANN 
Wed 8/19/2020 6:00 PM  FIELD 4  Girls 10 & Under  ND   BENZ  KELLI LANFERSIECK 
Wed 8/19/2020 8:00 PM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BW   HERBST  EILY CUMMINGS 
Thu 8/20/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   GILES  JOE PIRRELLO 
Thu 8/20/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 8/20/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Thu 8/20/2020 6:00 PM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   PARR  JENNIFER CHAMBERS 
Thu 8/20/2020 7:00 PM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   WATERKOTTE  STEPHEN GRELLE 
Thu 8/20/2020 8:00 PM  FIELD 2  Boys 11 & Under  BR   WOLF  PAUL BEEMAN 
Fri 8/21/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   BRANING  ALICE BEGEMANN 
Fri 8/21/2020 6:00 PM  FIELD 3  Girls 10 & Under  ND   LANFERSIECK  KENT MURPHY 
Sat 8/22/2020 9:30 AM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   PARR  SCOTT MORRISON 
Sat 8/22/2020 10:00 AM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BB   CARRIKER  CAROLINE KREPS 
Sat 8/22/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   WARREN  KEVIN ROGAN 
Sat 8/22/2020 11:30 AM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   HELFERS  SCOTT BRASE 
Sat 8/22/2020 11:30 AM  FIELD 7  Boys 7 & Under  ND   SUMMERS  GREG LENICH 
Sat 8/22/2020 2:00 PM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BR   MILLER  CHUCK KUCHAR 
Sun 8/23/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  BW   JOHNSTON  MAXX WATERKOTTE 
Sun 8/23/2020 12:00 PM  FIELD 1  Boys 14 & Under  BR   LUTTRELL  BRIAN RAPPAPORT 
Sun 8/23/2020 12:00 PM  FIELD 3  Girls 10 & Under  ND   BENZ  TYLER DOUGHERTY 
Sun 8/23/2020 12:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BR   MADES  RYAN BURKHARDT 
Sun 8/23/2020 1:00 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   BURD  MARY GILES 
Sun 8/23/2020 2:00 PM  FIELD 3  Girls 10 & Under  ND   LANFERSIECK  ALLISON WUSSOW 
Sun 8/23/2020 2:30 PM  FIELD 6  Girls 5 & Under  ND   BEGEMANN  BEN WARREN 
Sun 8/23/2020 4:00 PM  FIELD 3  Girls 10 & Under  ND   SCOTT  JAY PHILLIPS 
Sun 8/23/2020 4:00 PM  FIELD 4  Boys 10 & Under  BR   EMMONS  JEFFREY SCHUSTER 
Sun 8/23/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 11 & Under  BW   CASSELL  WILLIAM EVANS 
Mon 8/24/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 8/24/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   TALBERT  BRIAN GRAMLICH 
Mon 8/24/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Mon 8/24/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 12 & Under  BW   SCHULTE  JERRY ROBERTS 
Tue 8/25/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   BRANING  BEN WARREN 
Tue 8/25/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 8/25/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   DAUB  ADAM WATSON 
Tue 8/25/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Tue 8/25/2020 7:00 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   HELFERS  ALICE BEGEMANN 
Wed 8/26/2020 6:00 PM  FIELD 1  Boys 14 & Under  BR   LUTTRELL  DOUG TAYLOR 
Wed 8/26/2020 6:00 PM  FIELD 3  Girls 10 & Under  ND   LANFERSIECK  ALLISON WUSSOW 
Wed 8/26/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 10 & Under  BB   TROWER  NICK SPILLENKOTHEN 
Wed 8/26/2020 6:00 PM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   CHAMBERS  SCOTT MORRISON 
Thu 8/27/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   WARREN  MARY GILES 
Thu 8/27/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 8/27/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   ALEXANDER  MIKE ELSTRO 
Thu 8/27/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Fri 8/28/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  GW   ALEXANDER  TRACY GOWER 
Fri 8/28/2020 6:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  ND   DAUBY  MATT TROWER 
Sat 8/29/2020 9:30 AM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   PARR  ASHLEIGH HOWREN 
Sat 8/29/2020 10:00 AM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BB   CARRIKER  RYAN GRIFFITH 
Sun 8/30/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   GROOM  MAXX WATERKOTTE 
Sun 8/30/2020 12:00 PM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BR   MILLER  TONY FINDER 
Sun 8/30/2020 2:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BB   BARROW  ERIK MONZYK 
Sun 8/30/2020 4:00 PM  FIELD 4  Boys 11 & Under  BW   ELLIS  JUSTIN SELF 
Mon 8/31/2020 5:30 PM  FIELD 6  Boys 6 & Under  ND   GILES  DAN FLASCHAR 
Mon 8/31/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 8/31/2020 6:00 PM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BW   HERBST  SAMUEL HUFF 
Mon 8/31/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Mon 8/31/2020 6:00 PM  FIELD 4  Girls 12 & Under  ND   WEIDNER  KEITH WALDRUP 
Mon 8/31/2020 6:00 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   BUSBY  DOUG STANZE 
Mon 8/31/2020 7:00 PM  FIELD 6  Girls 6 & Under  ND   CHAMBERS  SCOTT MORRISON 
Mon 8/31/2020 8:00 PM  FIELD 4  Boys 10 & Under  BW   SCHULTE  MATTHEW O'BRIEN 
Tue 9/1/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   GROOM  STEPHEN GRELLE 
Tue 9/1/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 9/1/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   ALEXANDER  CARLY ROACH 
Tue 9/1/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Tue 9/1/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 10 & Under  BB   SCHUSTER  SHAWN LUESSE 
Tue 9/1/2020 6:00 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   BURD  DOUG STANZE 
Tue 9/1/2020 7:00 PM  FIELD 6  Girls 5 & Under  ND   BEGEMANN  DAN BRANING 
Tue 9/1/2020 8:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BB   BARROW  D.J. VAUGHN 
Wed 9/2/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   TALBERT  BRIAN GRAMLICH 
Wed 9/2/2020 7:00 PM  FIELD 6  Girls 6 & Under  ND   PARR  NATALIE HUGHES 
Wed 9/2/2020 8:00 PM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BW   HERBST  RYAN SHIRLEY 
Thu 9/3/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   WARREN  JOE PIRRELLO 
Thu 9/3/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 9/3/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Thu 9/3/2020 6:00 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   STANZE  MARY GILES 
Thu 9/3/2020 7:00 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   GILES  DAN BRANING 
Fri 9/4/2020 6:00 PM  FIELD 1      Labor Day Weekend   
Fri 9/4/2020 6:00 PM  FIELD 2      Labor Day Weekend   
Fri 9/4/2020 6:00 PM  FIELD 3      Labor Day Weekend   
Fri 9/4/2020 6:00 PM  FIELD 4      Labor Day Weekend   
Fri 9/4/2020 6:00 PM  FIELD 5      Labor Day Weekend   
Fri 9/4/2020 6:00 PM  FIELD 6      Labor Day Weekend   
Fri 9/4/2020 6:00 PM  FIELD 7      Labor Day Weekend   
Sat 9/5/2020 8:00 AM  FIELD 1      Labor Day Weekend   
Sat 9/5/2020 8:00 AM  FIELD 2      Labor Day Weekend   
Sat 9/5/2020 8:00 AM  FIELD 3      Labor Day Weekend   
Sat 9/5/2020 8:00 AM  FIELD 4      Labor Day Weekend   
Sat 9/5/2020 8:00 AM  FIELD 5      Labor Day Weekend   
Sat 9/5/2020 8:00 AM  FIELD 6      Labor Day Weekend   
Sat 9/5/2020 8:00 AM  FIELD 7      Labor Day Weekend   
Sun 9/6/2020 8:00 AM  FIELD 1      Labor Day Weekend   
Sun 9/6/2020 8:00 AM  FIELD 2      Labor Day Weekend   
Sun 9/6/2020 8:00 AM  FIELD 3      Labor Day Weekend   
Sun 9/6/2020 8:00 AM  FIELD 4      Labor Day Weekend   
Sun 9/6/2020 8:00 AM  FIELD 5      Labor Day Weekend   
Sun 9/6/2020 8:00 AM  FIELD 6      Labor Day Weekend   
Sun 9/6/2020 8:00 AM  FIELD 7      Labor Day Weekend   
Mon 9/7/2020 8:00 AM  FIELD 1      Labor Day Weekend   
Mon 9/7/2020 8:00 AM  FIELD 2      Labor Day Weekend   
Mon 9/7/2020 8:00 AM  FIELD 3      Labor Day Weekend   
Mon 9/7/2020 8:00 AM  FIELD 4      Labor Day Weekend   
Mon 9/7/2020 8:00 AM  FIELD 5      Labor Day Weekend   
Mon 9/7/2020 8:00 AM  FIELD 6      Labor Day Weekend   
Mon 9/7/2020 8:00 AM  FIELD 7      Labor Day Weekend   
Mon 9/7/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 9/7/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Tue 9/8/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   HELFERS  BEN WARREN 
Tue 9/8/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 9/8/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   TALBERT  TRACY GOWER 
Tue 9/8/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Tue 9/8/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BR   MADES  MICHELLE FUSSNER 
Tue 9/8/2020 6:00 PM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   CHAMBERS  NATALIE HUGHES 
Tue 9/8/2020 7:00 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   GILES  JESSE WALTER 
Tue 9/8/2020 8:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BR   RUSZALA  RYAN BURKHARDT 
Wed 9/9/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 11 & Under  BW   ELLIS  JUSTIN SELF 
Wed 9/9/2020 7:00 PM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   GROOM  SCOTT HINGLE 
Wed 9/9/2020 8:00 PM  FIELD 4  Boys 12 & Under  BW   SCHULTE  WILLIAM LAYTON 
Thu 9/10/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   WATERKOTTE  DHANI MILLER 
Thu 9/10/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 9/10/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   TALBERT  TRACY GOWER 
Thu 9/10/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Thu 9/10/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 11 & Under  BW   CASSELL  DAVID ECKERT 
Thu 9/10/2020 7:00 PM  FIELD 6  Boys 6 & Under  ND   BUSBY  AARON BURD 
Fri 9/11/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   GROOM  DHANI MILLER 
Fri 9/11/2020 6:00 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   GILES  MIKE MANN 
Fri 9/11/2020 7:00 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   BRANING  SCOTT BRASE 
Sat 9/12/2020 8:00 AM  FIELD 1      GMB Tournament   
Sat 9/12/2020 8:00 AM  FIELD 2      GMB Tournament   
Sat 9/12/2020 8:00 AM  FIELD 3      GMB Tournament   
Sat 9/12/2020 8:00 AM  FIELD 4      GMB Tournament   
Sat 9/12/2020 8:00 AM  FIELD 5      GMB Tournament   
Sat 9/12/2020 8:00 AM  FIELD 6      Field Closed   
Sat 9/12/2020 8:00 AM  FIELD 7      Field Closed   
Sun 9/13/2020 8:00 AM  FIELD 1      GMB Tournament   
Sun 9/13/2020 8:00 AM  FIELD 2      GMB Tournament   
Sun 9/13/2020 8:00 AM  FIELD 3      GMB Tournament   
Sun 9/13/2020 8:00 AM  FIELD 4      GMB Tournament   
Sun 9/13/2020 8:00 AM  FIELD 5      GMB Tournament   
Sun 9/13/2020 8:00 AM  FIELD 6      Field Closed   
Sun 9/13/2020 8:00 AM  FIELD 7      Field Closed   
Mon 9/14/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   BRANING  DIONNA HELFERS 
Mon 9/14/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 9/14/2020 6:00 PM  FIELD 2  Girls 8 & Under  GW   ALEXANDER  RACHEL TALBERT 
Mon 9/14/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Mon 9/14/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 10 & Under  ND   DAUBY  DANIEL WALSH 
Mon 9/14/2020 7:00 PM  FIELD 6  Girls 5 & Under  ND   BEGEMANN  JOE PIRRELLO 
Mon 9/14/2020 8:00 PM  FIELD 4  Boys 10 & Under  BW   BOVA  NICK WALSH 
Tue 9/15/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 5 & Under  BW   JOHNSTON  JOE GROOM 
Tue 9/15/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 9/15/2020 6:00 PM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BW   HERBST  MEGAN MULVIHILL 
Tue 9/15/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Tue 9/15/2020 6:00 PM  FIELD 4  Girls 12 & Under  ND   WEIDNER  MIKE HUBBARD 
Tue 9/15/2020 7:00 PM  FIELD 6  Boys 6 & Under  ND   BURD  DAN FLASCHAR 
Tue 9/15/2020 8:00 PM  FIELD 4  Boys 10 & Under  BR   EMMONS  KEVIN GARTHE 
Wed 9/16/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 9 & Under  BR   RUSZALA  ROCKY LAROCK 
Thu 9/17/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   WATERKOTTE  JOE GROOM 
Thu 9/17/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 9/17/2020 6:00 PM  FIELD 2  Boys 8 & Under  BW   HERBST  DAN FLASCHAR 
Thu 9/17/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Thu 9/17/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 11 & Under  BW   CASSELL  JUSTIN SELF 
Thu 9/17/2020 7:00 PM  FIELD 6  Boys 6 & Under  ND   BURD  FRANK BUSBY 
Fri 9/18/2020 5:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   HELFERS  MARY GILES 
Fri 9/18/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 12 & Under  BW   SCHULTE  ANDREW PERRY 
Sat 9/19/2020 10:00 AM  FIELD 2  Girls 8 & Under  ND   TALBERT  JASON ALEXANDER 
Sat 9/19/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   WATERKOTTE  WILFRED HERN 
Sat 9/19/2020 12:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  BR   SHERMAN  MATTHEW SHIPLEY 
Sat 9/19/2020 1:00 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   GILES  SCOTT BRASE 
Sat 9/19/2020 4:30 PM  FIELD 6  Boys 6 & Under  ND   PATEL  AARON BURD 
Sun 9/20/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  BW   JOHNSTON  DHANI MILLER 
Sun 9/20/2020 11:30 AM  FIELD 6  Girls 5 & Under  ND   BEGEMANN  MARY GILES 
Sun 9/20/2020 11:30 AM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   PATEL  MARY GILES 
Sun 9/20/2020 12:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  BW   SCHULTE  ANDREW BAXTER 
Sun 9/20/2020 1:00 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   WARREN  JESSE WALTER 
Sun 9/20/2020 1:00 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   STANZE  AARON BURD 
Sun 9/20/2020 2:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  BB   SCHUSTER  STEVE EMMONS 
Sun 9/20/2020 2:30 PM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   PARR  NATALIE HUGHES 
Sun 9/20/2020 4:00 PM  FIELD 4  Boys 10 & Under  ND   DAUBY  JOE POELKER 
Sun 9/20/2020 4:00 PM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   CHAMBERS  ASHLEIGH HOWREN 
Mon 9/21/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 9/21/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Mon 9/21/2020 6:00 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   STANZE  DAN FLASCHAR 
Tue 9/22/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 9/22/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Tue 9/22/2020 6:00 PM  FIELD 4  Boys 11 & Under  BW   CASSELL  DAVID ECKERT 
Wed 9/23/2020 5:30 PM  FIELD 6  Boys 6 & Under  ND   STANZE  MICHAEL EBERS 
Wed 9/23/2020 6:00 PM  FIELD 3  Boys 10 & Under  ND   DAUBY  NOAH HERRIN 
Wed 9/23/2020 6:00 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   BUSBY  DAN FLASCHAR 
Thu 9/24/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 9/24/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Fri 9/25/2020 5:30 PM  FIELD 6  Boys 6 & Under  ND   BURD  MIKE MANN 
Sat 9/26/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   WATERKOTTE  SCOTT HINGLE 
Sat 9/26/2020 11:30 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   GROOM  MARK JOHNSTON 
Sat 9/26/2020 1:00 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   HELFERS  JESSE WALTER 
Sat 9/26/2020 2:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   GILES  BEN WARREN 
Sat 9/26/2020 4:00 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  BW   BRANING  KEVIN ROGAN 
Sat 9/26/2020 5:30 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   PATEL  DOUG STANZE 
Sun 9/27/2020 8:00 AM  FIELD 4      Breast Cancer Kickball   
Sun 9/27/2020 8:00 AM  FIELD 5      Breast Cancer Kickball   
Sun 9/27/2020 11:30 AM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   GILES  AARON BURD 
Sun 9/27/2020 1:00 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   BUSBY  MICHAEL EBERS 
Mon 9/28/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 9/28/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Tue 9/29/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 9/29/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Wed 9/30/2020 6:00 PM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   CHAMBERS  BOB PARR 
Thu 10/1/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 10/1/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Sat 10/3/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  BW   JOHNSTON  SCOTT HINGLE 
Sat 10/3/2020 11:30 AM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   WARREN  ALICE BEGEMANN 
Sat 10/3/2020 5:00 PM  FIELD 2  Boys 6 & Under  ND   PATEL  MIKE MANN 
Sun 10/4/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   WATERKOTTE  MARK JOHNSTON 
Sun 10/4/2020 11:30 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  ND   GROOM  BILL WAECKERLE 
Sun 10/4/2020 11:30 AM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   BUSBY  MICHELLE PATEL 
Sun 10/4/2020 1:00 PM  FIELD 6  Girls 5 & Under  ND   BEGEMANN  JESSE WALTER 
Sun 10/4/2020 1:00 PM  FIELD 7  Girls 6 & Under  ND   PARR  ASHLEIGH HOWREN 
Sun 10/4/2020 2:30 PM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   HELFERS  KEVIN ROGAN 
Mon 10/5/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 10/5/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Tue 10/6/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 10/6/2020 6:00 PM  FIELD 2  Boys 6 & Under  ND   GILES  DOUG STANZE 
Tue 10/6/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Wed 10/7/2020 6:00 PM  FIELD 2  Boys 6 & Under  ND   BUSBY  MARY GILES 
Thu 10/8/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 10/8/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Sat 10/10/2020 9:30 AM  FIELD 7  Boys 7 & Under  BW   CLARK  BEN RUCK 
Sat 10/10/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  BW   JOHNSTON  BILL WAECKERLE 
Sat 10/10/2020 11:30 AM  FIELD 6  Coed 4 & Under  ND   WARREN  DAN BRANING 
Sat 10/10/2020 11:30 AM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   STANZE  MIKE MANN 
Sun 10/11/2020 11:30 AM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   PATEL  FRANK BUSBY 
Mon 10/12/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 10/12/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Tue 10/13/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 10/13/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Thu 10/15/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 10/15/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Sat 10/17/2020 9:30 AM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   GILES  MICHELLE PATEL 
Sat 10/17/2020 10:00 AM  FIELD 6  Coed 5 & Under  BW   JOHNSTON  WILFRED HERN 
Sat 10/17/2020 12:30 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   BURD  MICHAEL EBERS 
Sun 10/18/2020 1:30 PM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   GILES  FRANK BUSBY 
Sun 10/18/2020 5:00 PM  FIELD 2  Boys 6 & Under  ND   STANZE  MICHELLE PATEL 
Mon 10/19/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 10/19/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Tue 10/20/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 10/20/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Wed 10/21/2020 5:30 PM  FIELD 2  Girls 5 & Under  ND   BEGEMANN  DIONNA HELFERS 
Thu 10/22/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 10/22/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball   
Sat 10/24/2020 9:30 AM  FIELD 7  Boys 6 & Under  ND   PATEL  MICHAEL EBERS 
Mon 10/26/2020 6:00 PM  FIELD 1      Church League   
Mon 10/26/2020 6:00 PM  FIELD 3      Church League   
Tue 10/27/2020 6:00 PM  FIELD 1      Coed Softball   
Tue 10/27/2020 6:00 PM  FIELD 3      Coed Softball   
Thu 10/29/2020 6:00 PM  FIELD 1      Men's Softball   
Thu 10/29/2020 6:00 PM  FIELD 3      Men's Softball